Czwartek, 18 Lipca, 2024

Wrzosek chciałby stoczyć pożegnalną walkę w KSW! Wskazał konkretnego rywala

Fot. YouTube
Opublikowane 2 stycznia 2024, 13:27
przez Przemek Krautz
8
14
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek w ostatnim wywiadzie został zapytany o potencjalny powrót do KSW. Zdradził, z jakim rywalem chciałby się zmierzyć.

“Polish Zombie” to były mistrz największej polskiej organizacji MMA, który aktualnie toczy starcia freakowe. W KSW wygrał 4 z 8 pojedynków, w tym m.in. pokonał przez nokaut techniczny Artura Sowińskiego i zwyciężył tytuł kategorii piórkowej.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wroszek o powrocie do KSW

W wywiadzie dla FightsportPL Wrzosek został zapytany o potencjalny powrót do KSW i przyznał, że jak najbardziej chciałby stoczyć pożegnalne starcie. Oświadczył, że jako jedynego rywala bierze pod uwagę właśnie “Kornika”.

Taki pojedynek mógłby odbyć się podczas jeden z gal Epic, czyli serii wydarzeń, które w lutym rozpocznie organizacja KSW. Podczas tych eventów starcia będą toczyć się nie tylko w formule MMA, ale także na innych zasadach. W tej kwestii Wrzosek jest otwarty i może walczyć również w boksie czy K-1.

– Bardzo chętnie zawalczyłbym pożegnalną walkę dla fanów. Myślę, że jest ich jeszcze sporo, tych fanów z KSW. Sporo fajnych pojedynków, fajnych wspomnień. Nie wiem, czy padnie propozycja. Śląsk, KSW, rywal może być tylko jeden, “Kornik”.

– Fajnie by było zrobić na zasadach K-1, byłoby widowiskowe. Zresztą mi obojętnie, może być MMA, boks, K-1. Tylko nie Jiu-Jitsu. Nie mamy żadnego spięcia, sporadycznie się widujemy, to nie ja powinienem wołać o ten rewanż, bo ja wygrałem, ale uważam, że byłaby fajna.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO