Piątek, 19 Lipca, 2024

Dominacja Natana Marconia! Rozbija Bagietę w pierwszej rundzie!

Opublikowane 13 stycznia 2024, 23:53
przez Jakub Hryniewicz
0
37
Brak komentarzy

Na Prime MMA 7 debiutu w kolejnej organizacji doczekał się Natan Marcoń. “Bóg Estetyki” mierzył się ze zwycięzcą wcześniejszego pojedynku “Bagieta” – Kapela.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Gala Prime MMA 7 była trzecim już wydarzeniem z udziałem Natana Marconia na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. “Bóg Estetyki” przegrał z “Polakiem” w FAME, a niedługo później “doznał kontuzji” na początku walki z Załęckim.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Robiący sporo szumu wokół swojej osoby Marcoń pojawił się też na gali Prime Show MMA. Do samego wydarzenia nie miał pojęcia jednak z kim przyjdzie mu się zmierzyć. Jego rywala wyłoniło jedno z wcześniejszych starć, w którym Michał “Bagieta” Gorzelańczyk zmierzył się i wygrał z Jasiem Kapelą.

PRIME MMA 7: Natan vs Bagieta – RELACJA

RUNDA 1

Natan od razu zaczął od kombinacji lewy-prawy, Bagieta odgryza się prostym na wstecznym. Marcoń atakuje serią uderzeń, ale Gorzelańczyk utrzymuje się na nogach. Sędzia przerywa, mamy pierwsze liczenie. Michał czai się na pojedyncze kontry, Natan atakuje go serią uderzeń. Ofensywa Marconia nie wygląda najlepiej, ale ponownie liczony Gorzelańczyk wraca jeszcze do walki. Natan atakuje kolejną serią Bagieta przyklęknął, a sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Natan Marcoń wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
37
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments