Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Menedżer Usyka wściekły po odwołaniu walki! Nazywa Króla Cyganów tchórzem!

Fot. YouTube
Opublikowane 3 lutego 2024, 08:48
przez Jakub Hryniewicz
4
0
Brak komentarzy

Menedżer Ołeksandra Usyka nie gryzł się w język po otrzymaniu informacji dotyczącej walki jego podopiecznego z Tysonem Furym. Jego wypowiedź na pewno odbije się szerokim echem!

Za dokładnie 2 tygodnie miało dojść do jednej z największych walk w historii zawodowego boksu. Tyson Fury i Ołeksandr Usyk mieli skrzyżować rękawice 17 lutego w Arabii Saudyjskiej, a na szali znaleźć się miały wszystkie pasy wagi ciężkiej. W ten sposób zostałby wyłoniony pierwszy od 25 lat niekwestionowany mistrz królewskiej kategorii wagowej.

Niestety jednak „Król Cyganów” doznał rozcięcia, które wyeliminowało go z pojedynku. To już kolejny raz, gdy walka Fury vs Usyk została przełożona w czasie. Kontuzja Tysona miała wstrząsnąć jego żoną, a do zamknięcia rany potrzebne było 15 szwów.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Menedżer Usyka wściekły na Fury’ego

„Król Cyganów” wyraził swoje ubolewanie w oświadczeniu grupy promotorskiej Queensberry Promotions. Brytyjczyk przeprosił w nim też sztab Ołeksandra Usyka, jednak nie wszystkich wyrażony żal zdaje się przekonywać. Egis Klimas, menedżer ukraińskiego pięściarza, w rozmowie z Ring TV wypowiedział się na temat kontuzji Fury’ego. Powiedzieć, że nie gryzł się w język, to jak nic nie powiedzieć:

Tyson Fury to p…dolony tchórz, który zrobi wszystko, byleby nie zmierzyć się z Usykiem. Poprosił swoją sukę, by walnęła go patelnią w brew. Możecie mnie cytować co do słowa.

Gdy wiadomość dotarła do Ołeksandra, ten tylko się uśmiechnął – powiedział Klimas zapytany o reakcję Usyka. – Tylko tyle. On jest zbyt silny mentalnie, by coś takiego go załamało. Ja tylko czekałem na taką sytuację.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments