Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Andrzej Gołota z zaskakującym typem na walkę Adamek vs Khalidov!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 lutego 2024, 09:02
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Andrzej Gołota został zapytany przez jednego z kibiców o nadchodzącą walkę legend. Jego typ bez wątpienia zaskoczy wielu fanów.

Już ostatnie dni dzielą nas od KSW Epic, czyli wydarzenia, podczas którego do klatki wejdzie dwóch wielkich sportowców. Były mistrz świata Tomasz Adamek zmierzy się z byłym mistrzem KSW Mamedem Khalidovem.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Gołota typuje walkę legend

Jeśli chodzi o typowanie, świat boksu stawia na Adamka, natomiast MMA liczy na wygraną swojego reprezentanta. Pod prąd idzie jednak inny wielki pięściarz Andrzej Gołota, który sam mierzył się z “Góralem”. Do ich walki doszło w 2009 roku i zakończyła się wygraną Adamka w 5 rundzie.

Jeden z kibiców poprzez social media zapytał żonę byłego pięściarza, jak ten typuje sobotnią walkę. Ku zaskoczeniu Internautów, zdradziła, że Andrzej spodziewa się wygranej Mameda:

Andrzej twierdzi, że Adamek sobie nie poradzi.

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO