Niedziela, 19 Maja, 2024

O której godzinie walki Gamrota i Oleksiejczuka? Wiemy, kiedy wejdą do oktagonu na UFC 299!

Opublikowane 9 marca 2024, 10:14
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Wiemy, o której godzinie Polacy wejdą do oktagonu. Podczas fenomenalnej gali UFC 299 w akcji zobaczymy aż dwóch rodaków Mateusza Gamrota i Michała Oleksiejczuka.

W rozpisce eventu w Miami znalazło się wiele świetnych zestawień, przez co nie było miejsca dla Polaków w karcie głównej. Pojedynek Michała Oleksiejczuka z Michelem Pereirą znalazł się w karcie przedwstępnej.

Natomiast walka Mateusza Gamrota z byłym mistrzem Rafaelem dos Anjosem była drugim zestawieniem karty wstępnej. Niespodziewanie starcie znalazło się nisko w rozpisce, mimo że cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców.

O której zawalczą Gamrot i Oleksiejczuk?

Gala UFC 299 w Miami rozpocznie się już o 0:00 w nocy z soboty na niedzielę. W czwartej walce do oktagonu wejdzie “Husarz”, co oznacza, że jego pojedynek powinien rozpocząć się około godziny 1:30. Dokładna godzina zależy od tego, jak szybko zostaną rozstrzygnięte poprzednie starcia.

Po dwóch kolejnych walkach przyjdzie czas na Mateusza Gamrota. Reprezentant Czerwonego Smoka i ATT zmierzy się z Brazylijczykiem mniej więcej o 2:30. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące transmisji.

UFC 299 wraz z walkami Polaków możesz obejrzeć za darmo! Wystarczy, ze zarejestrujesz się w serwisie Superbet – Z TEGO LINKU! Bukmacher oferuje dostęp nie tylko do kursów, ale także transmisji zarówno na stronie, jak i w aplikacji!

Zarejestruj się i oglądaj za darmo UFC 299

Kurs 150.00 na wygraną Mateusza Gamrota!

Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Każdy, kto założy konto, będzie mógł obstawić walkę z kursem wynoszącym aż 150.00! Skorzystać z oferty można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 50 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 50 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Kliknij TUTAJ i zgarnij 300 zł + 35 zł od Superbet + 35 zł za pobranie aplikacji


Twój kupon powinien wyglądać tak:

Kto wygra walkę Gamrot vs dos Anjos?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO