Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Nie zawalczy we freakach nawet za 2 mln? Stanowcza deklaracja Jędrzejczyk!

Joanna Jędrzejczyk nie wyklucza walki w FAME! Zaskakujące słowa byłej mistrzyni UFC: "Zobaczymy. Nie wybiegam daleko w przyszłość, bo..."
Fot. YouTube
Opublikowane 19 marca 2024, 21:24
przez Przemek Krautz
6
0
Brak komentarzy

Joanna Jędrzejczyk gościła w programie Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, gdzie poruszony został temat freaków. Legenda polskiego MMA jasno dała do zrozumienia, co myśli na ten temat.

36-latka jako pierwsza z Polski sięgnęła po mistrzowski pas organizacji UFC. Jest jedną z najlepszych zawodniczek, które kiedykolwiek walczyły w kategorii słomkowej. W 2022 roku zakończyła jednak karierę i od tamtego czasu wielokrotnie mówiło się o jej powrocie.

Wspominano m.in. o walce dla UFC czy KSW, ale również dla federacji freakowej. Wiele organizacji bez wątpienia byłoby gotowych wyłożyć ogromne pieniądze za taką gwiazdę jak Jędrzejczyk. Ta jednak oświadczyła, że nawet wysokie gaże jej do tego nie przekonają. A gdyby nawet musiała wrócić do klatki z powodu pieniędzy, zawalczyłby ponownie dla amerykańskiego giganta:

– Nie, ale słuchaj co mnie wkurza. No, że co teraz freaki, albo na pół pociągu zawsze jest „tylko do freaków chyba nie pójdziesz”, ale każdy by oglądał. Albo mam znajomego i mówię „ty, ja tam nie pójdę”. A on: „ale nie mów, że jakby ci dali dwa miliony to byś nie poszła. Tylko głupi by odmówił”. A ja mówię: „Nie, bo gdybym miała zarobić dwa miliony, to wracam do UFC” i z palcem wiesz… zarabiam te pieniądze. Mniejsze, bądź większe, nieistotne, idę i to robię.

– Po co mam sobie umniejszać tej klasy sportowej? No kurczę trudne to jest, że tu ci mówią chyba nie pójdziesz, a później: ale za dwa miliony sprzedaj się, ty, mała. (…) Nie, moi drodzy, nie zawalczę za dwa miliony we freakach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO