Środa, 24 Kwietnia, 2024

Misiek z Nadarzyna miażdży osoby, które chcą walki Masa vs Murański! “Dołączam się do słów Różala”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 kwietnia 2024, 13:53
przez Przemek Krautz
15
4
2 komentarze

“Misiek z Nadarzyna” w ostrych słowach skomentował pomysł walki pomiędzy Jackiem Murańskim i “Masą”. Odniósł się też do wypowiedzi “Różala”.

Pojedynek pomiędzy najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, który nie porzucił przestępczej działalności i kontrowersyjnym freak fighterem wywołał ogromny skandal. Znaczna większość jest przeciwna takiemu zestawieniu, ale znaleźli się też Internauci, którzy chcieliby zobaczyć walkę. 

“Misiek z Nadarzyna” o walce “Masy” we freak fightach

W ostry sposób na ten pomysł zareagował m.in. Marcin Różalski. Teraz w ostatnim wywiadzie dla Karola Garncarza odniósł się do tego “Misiek z Nadarzyna” który przyznał, że podpisuje się pod słowami “Różala”.

Zmiażdżył osoby, które są zainteresowane walką i wykupiłyby PPV. Uważa, że “Masa” nie powinien dostać żadnej szansy na zarobienie pieniędzy we freakach:

– Nie będę cytował “Różala” czy innych, ale od razu mówią, że ci, co będą wykupować tę walkę, żeby dać zarobić “Masie”, to są takie same ku..a frajery, jak i on. Oficjalnie wiadomo, że ci, co będą chcieli wykupić walkę i promować patologię typu konfident, świadek koronny, 60-tka, no to jesteście takie same ku..y. Ja się dołączam do słów “Różala”. Jesteście tacy sami frajerzy jak “Masa”.

Co ciekawe, uważa również, że osoba, którą mogliśmy zobaczyć na trailerze, to tak naprawdę nie “Masa”. Jest też przekonany, iż w Polsce nie będzie najmniejszej szansy na zorganizowanie takiego pojedynku.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
4
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lukasz
Lukasz
22 dni temu

Hu……. do dup……… Masie i Muranowi

Krzysztof
Krzysztof
21 dni temu

Do budy się macać kondomy za…bane