Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Genialny Parnasse! Nokautuje wysokim kopnięciem w pierwszej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 6 kwietnia 2024, 22:55
przez Przemek Krautz
0
1
Jeden komentarz

Za nami main event pierwszej gali KSW we Francji. Podczas takiego wydarzenia nie mogło w klatce zabraknąć prawdziwej gwiazdy Salahdine’a Parnasse’a.

Mistrz dwóch kategorii wagowych przystąpił do starcia z Valeriu Mirceą, którego stawką była unifikacji pasów wagi lekkiej. Pełnoprawny tytuł należał do Francuza, ale ten postanowił spróbować swoich sił w kategorii półśredniej.

Aby nie blokować dywizji zorganizowano pojedynek o pas tymczasowy, w którym Mircea nie bez problemów pokonał Leo Brichtę. Zaledwie po dwóch miesiącach zdecydował się na walkę z Parnassem. Tak krótkie przygotowania zdaniem ekspertów to zdecydowanie za mało na tak utalentowanego zawodnika.

RELACJA

Runda 1:

Parnasse zaczyna wysokim kopnięciem, a rywal odpowiada lowkickiem. Mircea przechwytuje kolejne kopnięcie i odpycha mistrza. Francuz bardziej aktywny atakuje różnymi kopnięciami. Trafia prostym i po raz kolejny unika lowkcika Mircei. Mocny front ze strony Francuza. Parnasse trafia wysokim kopnięciem! Rywal odcięty pada na deski, a mistrz kończy walkę ciosami w parterze!

Wynik: Parnasse wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech
Wojciech
1 miesiąc temu

Mircea nawet nie dostał z tego kopnięcia to raz, a dwa to sędzia Brąder za szybko to przerwał… kreowanie Parnasse na c.uj się kogo… dostałby w.eb gdyby poszło to dalej

WIDEO