Marcin Najman odpowiada Błachowiczowi: „Moim zdaniem Janek powinien zjeść snikersa”.

screenshot
screenshot
Opublikowane 17 marca 2020, 17:20
przez admin
0
0
Brak komentarzy
screenshot
screenshot

Marcin Najman postanowił dzisiaj odnieść się do wypowiedzi Jana Błachowicza, która dotyczyła FAME MMA. W rozmowie z portalem newonce.sport najlepszy Polski zawodnik wagi półciężkiej Jan Błachowicz (26-8) komentuje nazwę organizacji i sugeruje, że powinna zostać zmieniona. Nie chce, aby osoby, które walczą dla tej organizacji były powiązane z dyscypliną Mieszanych Sztuk Walki.

Wypowiedź Marcina Najmana:

„Moim zdaniem Janek powinien zjeść snikersa. Nockaut Hassiego czy duszenie Isamu to naprawdę gówno walki ? Zamiast gwiazdorzyć i obrażać mógłby zapytać ludzi od promocji z Fame Mma co zrobić by dostać walkę o pas z Jonsem. P.S. Gdy miał 3 porażki z rzędu nie był tak buńczuczny

„Więc ja z tym nazewnictwem… No, nic nie zrobię, nie wygram. Widzisz, to jest na tej samej zasadzie, jak jest to Fame MMA. Niech oni sobie te gale robią, tylko niech nazwą to, nie wiem, Fame Gówno Walki. I tyle. Niech nie będzie tego skojarzenia, że oni są zawodnikami MMA. Nie muszę tego akceptować, ale nie będę z tym walczył, skoro i tak nie da się z tym nic zrobić.

Przestałem się irytować rzeczami, na które i tak nie mam wpływu. Po co mam się tym denerwować? Ja sobie żyję w enklawie, którą stworzyłem.”

Rozmowa Błachowicza z newonce.sport dostępna jest tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments