Walka osób niskorosłych na gali PunchDown 4! „Ćwiartson” zawalczy z „BigJackiem”.

1
fot. Punch Down

Tego nie spodziewał się nikt! Organizatorzy Punch Down zadbali oto, żeby super-fight nadchodzącej edycji turnieju zapamiętano na długo! Już 22 maja odbędzie się czwarta edycja Punch Down 4 – czyli mistrzostw w policzkowaniu! Jest o co powalczyć, ponieważ dla zwycięzcy przygotowano okazała nagrodę w postaci 40 tysięcy złotych.

Czym jest PunchDown? Zasady turnieju Punch Down

Kolejne pojedynki na „liście” już w sobotę – 22 maja. W super-fighcie zobaczymy starcie osób niskorosłych! Ksywa „Ćwiartson” nie wzięła się przecież z przypadku. Popularny kulturysta z kanału Pal Hajs TV – Michał Linkiewicz, który jeszcze całkiem niedawno pobijał swój rekord w wyciskaniu na ławce płaskiej uwaga 160 kg, zmierzy się z Maciejem „BigJack” Jaremą znanym między innymi z kanału „Lorda Kruszwila”.

Dostęp do PUNCH DOWN 4 kosztuje 19,99 zł! Więcej informacji tutaj.

Turniej odbywa się w formie drabinki, a walki trwają po trzy rundy. Wyjątkami i wcześniejszym zakończeniem pojedynku może być niezdolność zawodnika do kontynuowania starcia, poddanie się lub nokaut. Na gali Punch Down 4 zobaczymy łącznie 16 zawodników w tym m.in. Bonusa BGC!

Rywalem Bonusa BGC miał być zawodnik FAME MMA – Krystian „Krycha” Wilczak, który na kilka dni przed walką odwołał pojedynek z powodu kontuzji po uderzeniu „Boxdela”. Wideo z tej sytuacji zobaczycie tutaj. Organizatorzy poinformują o zastępstwie w ciągu najbliższych godzin.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Walka osób niskorosłych na gali PunchDown 4! „Ćwiartson” zawalczy z „BigJackiem… […]