Bonus BGC chce walki z Pakolem! „Jeśli masz jaja to wchodzimy i napier***my się! Ja daję jasną deklarację i albo…”

0
fot. YouTube

Bonus BGC ponownie zaatakował Jędrzeja „Pakola” Gromadowskiego, z którym za wszelką cenę chce stoczyć walkę. Przypomnijmy, że Piotr „Bonus BGC” Witczak już 22 maja wystąpi na gali PunchDown 4, gdzie w pojedynku na liście zmierzy się z… Żuromem! Początkowo rywalem Bonusa miał być „Krycha”, jednak ten po uderzeniu od jednego z właścicieli FAME MMA – Boxdela, musiał zrezygnować z udziału w turnieju.

Po informacji, że rywal „Bonusa BGC” wypadł z karty walk gali PunchDown, wojownik z Łazarza wściekł się. Witczak nie czekał długo i od razu zaproponował walkę z „Pakolem”, czyli osobą, która przeprowadziła kultowy wywiad „lufa pytanie”, dzięki któremu Bonus zasłynął w internecie. Przypomnijmy, że obaj panowie są ze sobą mocno skonfliktowani i mają niewyrównane rachunki sprzed wielu lat.

Organizacja nie była jednak w stanie wyłożyć takich pieniędzy, jakie za pojedynek zażyczył sobie Pakol.

Rywalem Bonusa BGC został finalnie kontrowersyjny ostatnimi czasy Andrzej „Żurom” Żuromski, twórca kanału Stop Pomówieniom.

Poznaniak zaznacza jednak, że nie wiem kim jest Żurom – Nie znam gościa ale lecę z nim krótko – napisał w mediach społecznościowych.

CZYM JEST PUNCHDOWN? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzącej gali, która odbędzie się 22 maja! Do wygrania aż 40 tysięcy złotych!

Bonus BGC vs Pakol – walka na PunchDown?

Bonus BGC pomimo tego, że przyjął walkę z Żuromem to nadal dąży do tego, aby skonfrontować się z Pakolem. Co ciekawe nie robi mu różnicy, czy do starcia dojdzie w MMA, K-1, czy boksie.

Pakol zasłania się finansami . Jeśli masz jaja to obojętnie czy Punchdown, MMA, K1 czy boks . Wchodzimy i napierdalamy się . Co to za tłumaczenie że nikt nie jest w stanie sprostać wymaganiom finansowym . Ja daję jasną deklarację i albo pokażesz ze jesteś facetem albo uciekasz jak szczur między kanałami . Ja trenuję po to aby w końcu wyrównać dawne porachunki . Jestem już teraz na to gotowy . To byłaby walka z początków polskiego internetu. Wyjaśnienie spraw raz na zawsze . Walka do upadłego . Przyjmujesz czy uciekasz jak tchórz? – zaznaczył „Bonito”.

DOSTĘP DO GALI PUNCHDOWN 4 >> TUTAJ

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY:

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie