czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueOgromna ZADYMA! DENIS ZAŁĘCKI wleciał w Alana Kwiecińskiego, który siedział na trybunach!...

Ogromna ZADYMA! DENIS ZAŁĘCKI wleciał w Alana Kwiecińskiego, który siedział na trybunach! (VIDEO)

Ogromna awantura na konferencji przed HIGH League 3! Denis Załęcki na zbliżającej się gali zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. W trakcie trwania konferencji „Bad Boy” wspomniał kilkukrotnie o Alanie Kwiecińskim, z którym jest skonfliktowany. „Alanik” wstał i wbiegł na scenę, gdzie odpowiedział na słowa Załęckiego. W trakcie dalszej części konferencji zawodnik z Torunia powiedział, że Kwieciński jest „e-konfidentem” i publicznie wyjawia szczegóły sprawy, która nawet go nie dotyczy. Interweniował ojciec „Bad Boya”, a w kilka sekund na trybunach zjawił się Załęcki.

O tym zestawieniu mówi się już od kilku miesięcy. Zawodnicy znani z walk na gołe pięści początkowo byli w dobrych relacjach, jednak ostatecznie popadli w konflikt, który będą mogli wyjaśnić w klatce. Dla obu fighterów będzie to debiut w nowej formule, gdyż nie mieli jeszcze okazji walczyć w MMA.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl „Bad Boy” odniósł się do całego konfliktu z Mateuszem Kubiszynem oraz nadchodzącego pojedynku na High League. Wyjaśnił, że początkowo nie chciał walczyć z „Don Diego”, ale zmienił zdanie za namową kibiców i szefów federacji.

– Ja nie chciałem mu dawać szansy na High League za jego zachowania. Mieliśmy praktycznie dogadaną walkę, ale coś sobie wymyślał, chociaż każdy wie, jak było. Robią frajerskie numery z Grabowskim i Vasylem.

Wstawiają jakieś zdjęcia na mnie, jakieś plakaty robią dla GROMDY, ośmieszają mnie. Nie chciałem tej walki, ale ludzie mnie namówili, szefowie mnie też prosili. Dam mu tę szansę, żeby go trochę wypromować.

Załęcki w ostrych słowach wypowiedział się o swoim przeciwniku i przyznał, że mimo iż miał z nim dobrą relację, to całkowicie stracił do niego szacunek:

– Dla mnie gość jest bez jakichkolwiek zasad, bez honoru, godności, szacunku to nie mam do niego w ogóle. Był moim normalnym kolegą, mieliśmy dobre relacje, chciałem go u siebie na gali The War, chciał siano, takiego by nie dostał w GROMDZIE, nawet za wszystkie walki wygrane.

Podałem mu rękę, chciałem go do siebie do federacji, żeby zarobił. Chciałem z nim walkę, później mówił, że nie może, bo GROMDA. Zaczął szpilki wbijać z każdej strony, zaczął mnie obrażać.

Awantura na konferencji!

Na konferencji przed HIGH League, pomiędzy Załęckim, a Kubiszynem nie było przysłowiowych „dymów”. Atmosferę do czerwoności podgrzała jednak sytuacja z Alanem Kwiecińskim.

Nagranie poniżej:

YouTube video
YouTube video

Całą konferencję z udziałem Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna znajdziesz poniżej:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Szalona propozycja PSG dla Kyliana Mbappe! Ma być już nie tylko...

0
Paris Saint-Germain nie ustaje w próbach zatrzymania u siebie Kyliana Mbappe. Paryżanie zaproponowali 23-latkowali nowy kontrakt, ale i rolę "szefa projektu".