Sobota, 15 Czerwca, 2024

Denis Załęcki ponownie uderza w Daniela Omielańczuka! “Ch*j mu w r*j! To się może dla niego źle skończyć”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 października 2022, 14:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed dzisiejszą galą The War 4. Przy okazji ważenia Denis Załęcki udzielił wywiadu, w którym ponownie odniósł się do słów Daniela Omielańczuka.

The War 4 PPV transmisja na żywo. Gdzie oglądać? Jaka cena PPV? Stream online w Internecie

The War powraca i tym razem odbędzie się w Warszawie. Organizacja postanowiła zmienić formułę i dołożyć małe rękawice, które będą chronić przed kontuzjami. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej, superfighty oraz zawsze pojedynek grupowy 3vs3, który zawsze dostarcza wielu emocji.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Denis Załęcki mocno o Danielu Omielańczuku

Konflikt pomiędzy Denisem i Danielem Omielańczukiem narodził się po ostatnim wywiadzie zawodnika KSW, który w rozmowie dla MyMMApl stwierdził, że “Bad Boy” jedynie symulował kontuzję w pojedynku z Arturem Szpilką na High League 4.

Zobaczył, że nic nie wchodzi, no i że Artur zaraz się odpali, trafi go i ubije, więc udał kontuzje. Ja uważam, że tej kontuzji nie było. Nawet jeśli była na treningach, to nie było tak, że on dał backfista i mu coś w tym kolanie strzeliło, tylko wiedział, że już się wystrzelał, że nie ma sensu, bo zaraz dostanie bęcki, to wolał udać kontuzję – stwierdził Omielańczuk.

Denis po raz pierwszy odpowiedział na jego słowa w programie Aferki prowadzonym przez “Boxdela”. Zawodnik nie szczędził ostrych słów i zapewnił, że wyjaśni całą sprawę, gdy spotka się z Omielańczukiem w cztery oczy:

Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę z nim robił internetowych przepychanek czy wyzwisk, nie chce mi się, to jest też starszy gość. (…)  Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest jebanym zwykłym pajacem dla mnie i mu to powiem w twarz. Lada moment, już nie mogę się doczekać tego spotkania.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla mma.pl ponownie został poruszony ten temat. Załęcki zapewnia, że nigdy nie oszukałby widzów, którzy wykupili PPV, a na potwierdzenie kontuzji ma wyniki badań. Ponownie w mocny sposób skomentował wypowiedź zawodnika KSW:

– Spotkamy się niebawem. Powiem mu parę słów od siebie i na pewno zrozumie. Lepiej, żeby zrozumiał. Gość gada, że udawałem kontuzję, gdzie badania mam. Mówi, że się specjalnie położyłem, bo się bałem dostać w pizdę. (…) Nie lubię takich ludzi, dlatego chuj mu w ryj za to. Dla mnie to jest nieeleganckie. Jest sportowcem, niech będzie, nie się pruje do normalnych ludzi, szczególnie że mnie oczernia. To się może dla niego źle skończyć. Niech sobie trenuje, niech się odjebie od mojej osoby. Jakby coś było na rzeczy, to chuj, ale nie jestem osobą, która oszukuje ludzi. Mi się to bardzo nie spodobało i dlatego tak się wypowiedziałem na ten temat.

Sprawdź wywiady z zawodnikami The War:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments