Daniel Rutkowski zażenowany światem freak fightów. „U nas to by się skończyło tego samego dnia”

fot. YouTube
Opublikowane 16 grudnia 2022, 09:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na gali XTB KSW 77 dojdzie przede wszystkim do pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Wcześniej jednak zobaczymy też szereg innych, ekscytujących starć, a w jednym z nich poznamy najprawdopodobniej pretendenta do pasa kategorii piórkowej.

Ciężko bowiem inaczej widzieć starcie Daniela Rutkowskiego z Lomem-Alim Eskijewem, do którego dojdzie 17 grudnia w Arenie Gliwice. Polak jest numerem jeden w kategorii do 65,8 kg, a urodzony w Czeczenii Niemiec znajduje się tuż za jego plecami. Do tego starcia miało dojść już w sierpniu, jednak na drodze stanęła choroba Eskijewa.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo! <-


„Rutek” szczerze o freak fightach

W związku z wypadnięciem Niemca, Rutkowski na KSW 73 spotkał się z Reginaldo Vieirą, a niedługo później przyjął walkę z Piotrem Pająkiem na freakowej gali Prime Show MMA 3. Był to debiut „Rutka” w nowym świecie, o którym nie wyrobił sobie najlepszego zdania. Opowiedział o tym w programie Oktagon Live.

Nie wiem, czy coś mi się w świecie freakowym spodobało… Z mojej perspektywy to tylko i wyłącznie mam dużo śmiechu. Dużo radości mi to tylko przynosi, zażenowania, ale tak naprawdę bardzo dużo śmiechu z tych, tak naprawdę, ludzi-idiotów, którzy tam pajacują, pokazują siebie nie wiem z jakiej strony…. I tylko tyle, no i pieniądze. I tyle. Po prostu. A wszystko co sportowe, to co piękne jest w KSW, czyli szacunek, sport.

Prowadzący program Patryk Prokulski podpytał też Daniela, czy ten zobaczył cokolwiek, co miałoby przełożenie do KSW. Adam Soldaev na konferencji prasowej próbował „poddymić” i wdał się w zażartą dyskusję z Maciejem Kawulskim.

KSW na pewno nie będzie miało takich idiotów u siebie. Wyzywają się, mówią, wyzywają, wszyscy są frajerami, wszyscy mają papiery na siebie, wszyscy coś tam, wszyscy ktoś tam. Człowieku, to jest świat nie wiem skąd wyciągnięty. Ludzie lubią takich debili, ludzie lubią oglądać takie coś. Ja się nie dziwię, bo sam oglądam niektórych! Ale takie brechty zażenowania, żeby się z nich pośmiać, bo za kija nigdy bym z siebie takiego idioty nie zrobił, po prostu.

KSW nie będzie miało takich ludzi, żeby któryś mógł wyskoczyć, wybluźnić, wyzywać przeciwnika – bo u nas to by się skończyło tego samego dnia. Nie byłoby wyzywania się, a poza trybunami, poza kamerami gadania, jak kolega z kolegą. To nie jest sport.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo! <-


Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO