High League wydało oświadczenie w sprawie zachowania Malika Montany! „Jest to jedynie element…”

Foto: YouTube
Opublikowane 20 kwietnia 2023, 08:00
przez Miłosz Sojka
3
7
Brak komentarzy

W ostatnim czasie włodarz High League Malik Montana był autorem wielu kontrowersyjnych zachowań, które spotkały się z ogromną krytyką. Federacja zabrała głos i wydała w tej sprawie oświadczenie.

Malik Montana w ciągu kilku dni potrafił wejść na blat w McDonaldzie, żeby zatańczyć i opublikować w scoial mediach nagranie, czy też ujawnił dane adresowe człowieka, który opluł go na jego koncercie.

Do tego raper postanowił również skrytykować polskich twórców na YouTube chodzi konkretnie o Revo i Konopskyyego, którzy robili filmy na jego temat, gdzie krytykowali jego ostatnie zachowania, grożąc im jednocześnie, że za każde słowo skierowane w jego kierunku będą rozliczani.

High League publikuje oświadczenie

Do całej tej sprawy włączył się PR Manager federacji High League – Maciej Szumowski, który w imieniu organizacji wydał krótkie stanowisko. Z oświadczenia możemy przeczytać, że nieeleganckie zachowania Malika Montany są efektem marketingowym promującym płytę „Public Enemy”.

Trzeba powiedzieć jasno, że promocja, nowej płyty jest ważna, ale kreowanie swojego wizerunku w sposób negatywny jest na pewno czymś złym, co szkodzi na pewno osobie Malika Montany jak i także organizacji High League, której raper jest główną twarzą.

Źródło: Szalony Reporter/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO