KSW Colosseum 2. „Gleba” ciężko znokautowany w pierwszej rundzie! Niewiarygodne KO Krzysztofa Głowackiego! [WIDEO]

Opublikowane 3 czerwca 2023, 19:51
przez Przemek Krautz
9
2
Brak komentarzy

Pasjonujące starcie dwóch świetnych pięściarzy było drugim starciem gali XTB KSW Colosseum 2. Krzysztof Głowacki i Patryk Tołkaczewski nie tylko zadebiutowali w największej polskiej organizacji, ale również w ogóle w formule MMA.

Krzysztof Głowacki jest byłym czempion organizacji WBO. W zawodowym pięściarstwie stoczył blisko 40 pojedynków, z których ponad 30 wygrał, a w 20 posyłał rywali na deski. W roku 2015 pokonał legendarnego Marco Hucka i zdobył pas mistrzowski WBO w wadze junior ciężkiej.

Krzysztof nie kryje, że jego historia w boksie dobiegła końca, a nową pasją stało się MMA. Już od dłuższego czasu trenuje parter i w końcu postanowił spróbować swoich sił w klatce.

Patryk Tołkaczewski, były pięściarski mistrz Polski i zwycięzca turnieju walk na gołe pięści, również po raz pierwszy w karierze wszedł do klatki MMA. Popularny „Gleba” ma za sobą udaną karierę w boksie amatorskim, w którym stoczył blisko 150 pojedynków. Był dwukrotnym mistrzem Polski i aż cztery razy walczył w finałach tych zawodów.

Tołkaczewski zyskał rozgłos, gromiąc rywali w brutalnych walkach na gołe pięści. „Gleba” wygrał pięć pojedynków na galach Gromdy i został zwycięzcą dziesiątego turnieju tej organizacji.

-> Oglądaj galę KSW Colosseum 2 <-

RELACJA

RUNDA 1

Tołkaczewski szybko zaczął od kopnięć, Głowacki polował na potężny lewy w kontrze. Nie boi się krótkiego dystansu Gleba, który atakuje kolanem na korpus! Potężne ciosy na korpus w wykonaniu “Główki”, ogromna awantura w klatce. Piękny rzut w wykonaniu Gleby i szybkie przejście do dosiadu. Tołkaczewski rozpuszcza ręce, a GŁOWACKI NOKAUTUJE GO Z PLECÓW!

Oficjalny wynik: Krzysztof Głowacki wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO