Załęcki zapowiada powrót do freak fightów: „Byłem leniwy, ale już nie zobaczycie starego Denisa. W klatce zniszczę każdego”

Fot. High League
Opublikowane 6 czerwca 2023, 10:16
przez Przemek Krautz
4
43
Jeden komentarz

Denis Załęcki zapowiada wielki powrót. Popularny freak fighter oświadczył, że rozniesie każdego, z kim wejdzie do klatki.

„Bad Boy”, który aktualnie leczy kontuzję, za pośrednictwem swoich social mediów zapowiedział wielki powrót. Aktualnie jest po serii trzech porażek z Mateuszem Kubiszynem oraz Arturem Szpilką i Pawłem Tyburskim. Dwa ostatnie starcie przegrał właśnie ze względu na poważny uraz.

Przeszedł już operację oraz teraz skupia się na powrocie do zdrowia. Zapowiedział również, że ma nowy sztab trenerski i będzie ciężko przygotowywał się do kolejnych pojedynków. Nie ukrywa, że wcześniej odpuszczał treningi, ale teraz wszystko ma wyglądać inaczej.

– Tym razem będę 100% sprawny i przygotowany jak nigdy!!! Noga po operacji goi się szybciej, niż myślałem.. Minęły już w sumie 2 miesiące od operacji. czas zapier*** A my nie odpoczywamy… Wiem co mam do udowodnienia… Przypomnijcie sobie moją formę do walki z KUBISZYNEM, jak byłem w pełni zdrowy. Teraz obiecuje wam, że będę w jeszcze lepszej formie i zamknę w końcu tym wszystkich niedowiarkom mordki.

– Mam teraz sztab trenerski, którego tak naprawdę nigdy nie miałem… będę szybszy, silniejszy i dynamiczniejszy a tlenu nie zabraknie mi już nawet na minutę!!! BYŁEM LENIWY, TRZEBA TO PRZYZNAĆ… Ale już nie zobaczycie starego Denisa…

– W klatce zniszczę każdego, kogo mi dadzą, a psychicznie wykończę, już na konferencjach! Jak widzę, co się dzieje i jaka stypa tam panuje to aż mnie chu* strzela! WRACAM I IDĘ PO WAS WSZYSTKICH !!! Bo mam dość waszego pier*** na wywiadach i udawania kogoś, kim nie jesteście!!!!

Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy i gdzie zawalczy Załęcki. Poza kontuzją pozostaje kwestia federacji, gdyż był zawodnikiem High League, ale organizacja zawiesiła działalność. W ostatnich dniach media obiegła jednak informacja, że ma powstać nowy projekt, którego twarzą będzie Lexy Chaplin, która również od początku była związana z High League.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
43
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ojciec
Ojciec
3 miesięcy temu

Głębokie wyrazy współczucia dla ojca

WIDEO