Denis nie przygotuje się odpowiednio do walki z Omielańczukiem? Dawid wyjaśnia! „Każdy, kto ma łeb na karku…”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 sierpnia 2023, 08:54
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Dawid Załęcki po gali Clout MMA zabrał głos w sprawie swojej porażki, a także kolejnego pojedynku syna, którego czeka wielkie wyzwanie.

W minioną sobotę „Crazy” zmierzył się z Denisem Labrygą i niestety w pierwszej rundzie doznał poważnej kontuzji. Po jednym z kopnięć na jego nodze pojawiło się tak duże rozcięcie, że nie został dopuszczony do kolejnej odsłony, jednak umówił się na rewanż z rywalem.

Dawid Załęcki o przygotowaniach syna

W wywiadzie dla fansportu.pl podsumował swój występ na Clout MMA 1 oraz poruszył temat swojego syna. Denis Załęcki ma bowiem zmierzyć się z Danielem Omielańczukiem, jednak dopiero wraca po poważnej kontuzji i wyzwanie może okazać się zbyt duże.

Dawid przyznał, że jest zdaniem trzy miesiące to zbyt krótki okres na przygotowanie się do tak wymagającego rywala, który ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o walkę:

Ja nie wiem, czy Denis będzie gotowy na Omielańczuka, bo trzy miesiące to jest naprawdę mało czasu. Ja trenuję, wiem, co to są przygotowania. Nie sądzę, żeby się przygotował w trzy miesiące. Coś tam się przygotuje, ale każdy, kto ma łeb na karku, to będzie wiedział, że w trzy miesiące nie da się zrobić takiej formy, żeby postawić się Danielowi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments