Hajto vs Stanowski? Były piłkarz odpalił się po debiucie w klatce! „Fra… bez żadnych zasad”

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 8 sierpnia 2023, 11:21
przez Przemek Krautz
12
4
Brak komentarzy

Tomasz Hajto w ostrych słowach wypowiedział się na temat jednego z właścicieli Kanału Sportowego. Przy okazji ostatniego programu dostał odpowiedź.

Były reprezentant Polski w miniony weekend zadebiutował w klatce i zawalczył na gali Clout MMA. W co-main evencie wydarzenia zmierzył się ze Zbigniewem Bartmanem, który miał lepsze warunki fizyczne i był sporo młodszy. Od początku wszyscy skazywali więc eksperta piłkarskiego na porażkę.

Ten jednak zaskoczył i postawił trudne warunki. Zaprezentował się naprawdę dobrze, jednak finalnie został efektownie poddany w drugiej odsłonie. Po gali udzielił wywiadu kanałowi Antyfakty, w którym wypowiedział się na temat jednego z właścicieli Kanału Sportowego.

Hajto ostro o Stanowskim

Nie powiedział wprost, o kogo chodzi, jednak nie trudno się domyślić, że miał na myśli Krzysztofa Stanowskiego:

– Jedna z osób mi tam nie pasuje. Bez żadnych zasad, dla mnie pełny frajer. Dużo klepie tym jęzorem, na pewno ma 100 proc. więcej wrogów w Polsce niż ja. Nie lubię ludzi, którzy swój biznes kreują na tym, żeby je… innych.

– Przyjdzie czas rozliczeń. On czuje się mocny, ja przy tej kondycji też czuję się mocny, więc spokojnie, mam jednego faworyta. Rozerwałbym go na strzępy, i to nie tylko ja, bo rozmawiam z wieloma piłkarzami, siatkarzami, piłkarzami ręcznymi, naprawdę, pełny frajer bez żadnych zasad. Przyjdzie czas, rozliczę te rachunki oficjalnie, bo jest on mega nieelegancki i bez żadnych zasad. Pełna rura.

Stanowski przy okazji ostatniego programu w Kanale Sportowym postanowił odpowiedzieć byłemu piłkarzowi. Nie jest jednak zainteresowany pojedynkiem w klatce:

– Wiadomość dla Tomasza Hajty jest taka, że ja nie potrzebuję pieniędzy, więc nie będę się z nim bił, chyba że mnie napadnie, to wtedy może mnie pobić, jego sprawa. Natomiast nie jestem tak zdesperowany finansowo, jak on, żebym zakładał krótkie majtki i wychodził do ringu. Tyle, jeśli chodzi o tego golasa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments