Arkadiusz Wrzosek zdradza kulisy rozmów z KSW! „Chciałem z nim walczyć. Wojek powiedział mi wprost…” [VIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 15 sierpnia 2023, 15:03
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

W studio Fansportu.pl pojawił się Arkadiusz Wrzosek, który wypowiedział się między innymi na temat gali Clout MMA, czy ostatnich zmian w Uniq Fight Club. Zawodnik zdradził też kulisy rozmów z KSW na temat walki z Michałem Kitą!

W ostatnich miesiącach popularny „Masakra” w mocnych słowach wypowiedział się na temat kilku zawodników KSW, którzy jego zdaniem mogli liczyć na specjalne traktowanie ze strony federacji. W gronie tym Kita wymienił między innymi Arkadiusza Wrzoska i Artura Szpilkę.

Kickbokser był bardzo niezadowolony ze słów 43-letniego zawodnika i w ostrych słowach skomentował je w jednym z wywiadów. Fighter Uniq Fight Club wypomniał bardziej doświadczonemu koledze, że trenuje MMA dopiero od roku, a pierwsi oponenci Michała również nie zachwycali rekordami.

Odnosząc się do tych słów w wywiadzie dla Fansportu.pl Wrzosek przypomniał, że zarówno on, jak i Artur Szpilka swoje w zawodowym sporcie osiągnęli. Arek zdradził też, że jako pierwszy upomniał się o walkę z Kitą na KSW Colosseum 2 i powiedział dlaczego do tego starcia nie doszło.

On mówi, że jesteśmy pozerzy, wiesz… Tak, jakbyśmy rzeczywiście byli jakimiś napompowanymi balonikami, a my w swoim życiu udowodniliśmy, że nie jesteśmy pozerami.

– Drugą sprawą jest to, o czym na pewno wie, że to ja pierwszy zadzwoniłem do KSW przed galą na Narodowym i to ja zaproponowałem Michała jako rywala po tym, co zobaczyliśmy w lutym. (…) To nie do końca Martin Lewandowski to zablokował. To była wspólna decyzja wszystkich, bo szczerze: bali się, że ta walka nie będzie atrakcyjna. Wojek mi powiedział wprost: Widziałeś walkę Michała z Danielem. Nie mówię, że nie obronisz obalenia, ale przewróci cię i będziesz leżał trzy rundy.

Całą rozmowę z Arkadiuszem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO