Wrzosek komentuje postawę Najmana po przegranej: „Jego praca nie jest w klatce, tylko poza nią”

fot. Clout MMA | YouTube
Opublikowane 15 sierpnia 2023, 13:16
przez Jakub Hryniewicz
12
7
Brak komentarzy

Marcin Najman zdecydowanie lepiej wypadł poza klatką, niż na pierwszej gali Clout MMA. Zachowanie „El Testosterona” skomentował w najnowszym wywiadzie Arkadiusz Wrzosek.

Walką wieczoru Clout MMA 1 było starcie Najman vs Fonfara. Mieszkający na stałe w USA „Polski Książę” jest wielkim kibicem Legii Warszawa i doskonale zna się z zawodowymi fighterami wspierającymi ten klub. W jego narożniku znalazł się między innymi Arkadiusz Wrzosek.

Main event potoczył się błyskawicznie. O ile „El Testosteron” rzucił się na byłego mistrza świata w boksie z prawdziwą cepeliadą i nawet go naruszył, o tyle zaraz wylądował na plecach. Najman ruszył po nogę Fonfary, który zaraz znalazł się z góry i zasypał ciosami zmuszając arbitra do przerwania pojedynku po 16 sekundach.

Wrzosek o Najmanie: „Jego praca jest nie w klatce, a poza nią”

Arkadiusz Wrzosek, który pomagał „Polskiemu Księciu” w przygotowaniach, pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie nie mogło zabraknąć wątku „El Testosterona”. Przeprowadzający wywiad Michał Tuszyński zwrócił uwagę, że Marcin niezwykle długo i szczegółowo analizował później przed mediami 16-sekundowe starcie. Zdaniem kick-boksera to właśnie jest „praca” Najmana.

To jest ta różnica, między galami tak zwanymi 'freakowymi’, a normalnymi, bo ci zawodnicy muszą to robić. Myślę, że Marcin Najman bardziej udzielał tych wywiadów, bo to jest jego praca. Jego praca nie jest w klatce, tylko poza klatką i musiał swoje pogadać.

Cały wywiad z Arkadiuszem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments