WIELKIE ZASKOCZENIE na UFC 292! Sean O’Malley nowym mistrzem! Skończył Sterlinga w 2. rundzie

Opublikowane 20 sierpnia 2023, 07:12
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

W stawce walki wieczoru UFC 292 znalazł się pas mistrzowski wagi koguciej. Aljamain Sterling po raz czwarty przystąpił do obrony, a tym razem jego rywalem był Sean O’Malley.

-> Graj i oglądaj UFC 292 na żywo

Sterling to jeden z najbardziej nielubianych mistrzów w historii organizacji. Wszystko za sprawą tego, w jaki sposób sięgnął po mistrzowski tytuł. „Funk Master” został pierwszym championem, który pas zdobył przez dyskwalifikację. Amerykanin udowodnił swoją wartość pokonując Petra Yana i kończąc Dillashawa przed czasem. W ostatniej obronie po wyrównanym starciu zwyciężył z Henrym Cejudo.

Sean O’Malley niemal od samego początku kreowany był na nową gwiazdę. Amerykanin notował wygraną za wygraną i choć Marlon Vera zdołał go pokonać, to „Sugar” nie stracił w oczach włodarzy. Fighter z Phoenix w ostatnich występach kończył ciosami Moutinho, zaliczył No Contest w pojedynku z Pedro Munhozem i wygrał przez decyzję z Petrem Yanem.

-> Odbierz bonus i oglądaj UFC 292 za darmo!

UFC 292: Sterling vs O’Malley – RELACJA

RUNDA 1

Sterling szybko zaczął kopnięciami, O’Malley wycofał się pod siatkę. Sugar straszy frontami, posłał cios na korpus. Krąży za nim mistrz, O’Malley trafia niezłym prostym. Próba high kicka Sterlinga trafia w gardę. Wymiana kopnięć na nogę, aktywniejszy w tej materii „Funk Master”. Pretendent mało aktywny w tej odsłonie, chce rozłożyć siły na późniejsze rundy. Ruszył jeszcze po nogę champion, ale nie zaliczył obalenia.

RUNDA 2

Sterling od razu zaczął od kopnięcia, szybko skrócił dystans i poszedł po nogę Sugara. Ucieka pretendent, ale obrywa jeszcze pięścią. Trafia zaraz O’Malley! Padł na deski Sterling, rywal zasypuje go ciosami z góry i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Sean O’Malley wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO