Środa, 17 Lipca, 2024

Czas zmienić zawodników? Pudzianowski stanowczo o reprezentacji Polski!

Fot. YouTube
Opublikowane 15 września 2023, 09:19
przez Przemek Krautz
11
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie reprezentacji Polski. W mocnych słowach skomentował tragiczne wyniki biało-czerwonych.

Fernando Santos miał zapewnić kadrze awans na mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku. Niestety nie sprawdził się na stanowisku selekcjonera. Polska zajmuje zaledwie czwarte miejsce w grupie E i w ostatnim czasie zanotowała porażki z Albanią oraz Mołdawią.

Aktualnie jedyną szansą na awans wydają się baraże, które mimo wszystko trzeba wygrać i będą ogromnym wyzwaniem dla reprezentacji. Wyniki Santosa były na tyle niezadowalające, że został wezwany do PZPN i zwolniony ze stanowiska selekcjonera.

Osoba, która zajmie jego miejsce, ma zostać wybrana 20 września. Głos w tej sprawie zabrał Mariusz Pudzianowski, który słusznie zauważył, że być może problem leży w zawodnikach, gdyż każdego roku zmieniany jest selekcjoner, który nie potrafi odmienić reprezentacji Polski.

Fernando Santos na wylocie! Dużo pracy przed nami! Tylko to coś da! Skoro tyle razy zmienialiśmy trenerów i nic to nie dało, to widocznie pora zmienić zawodników!!!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO