Don Kasjo vs Tyburski na Prime Show MMA 6! Poznaliśmy walkę wieczoru gali w Toruniu

fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2023, 17:28
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Poznaliśmy walkę wieczoru gali Prime Show MMA 6! W końcu dojdzie do oficjalnego pojedynku pomiędzy Pawłem Tyburskim, a „Donem Kasjo”.

Prime Show MMA 6 obstawisz w Fortunie!

Panowie już dawno temu wymieniali się „uprzejmościami”, co skończyło się bardzo mocnym sparingiem. Jego efektem z kolei była kontuzja ucha Kasjusza Życińskiego. Drogi obu panów długo się nie krzyżowały, choć Tyburski w rozmowie z Fansportu.pl zaznaczał, że jest przekonany o swojej wyższości nad rywalem.

Dziś ten pojedynek ogłoszono jako walkę wieczoru gali Prime Show MMA 6. „Don Kasjo” chce bardzo szybko zmazać plamę z ostatniej przegranej, którą odniósł nad Dominikiem Zadorą. „Księżniczka” z kolei ma zamiar udowodnić, że nie rzucał słów na wiatr!

Oto jak organizacja zapowiedziała walkę wieczoru „Don Kasjo” vs Tyburski:

TAAAAK, TO SIĘ WYDARZY! Do tego pojedynku musiało dojść. Czekało na to sporo fanów FREAK FIGHTÓW! Między panami zaiskrzyło już trzy lata temu, kiedy stoczyli ostrą wymianę zdań, a później spotkali się na sparingu. Jednak do tej pory nie wyjaśnili sobie wielu kwestii i trzymają się swoich przekonań. Teraz nadszedł idealny moment, aby zamienić słowa w czyny podczas MAIN EVENTU PRIME 6: PREMIUM.

Kasjusz przegrał swoją ostatnią walkę, ale jak dobrze wiemy Don Kasjo jest bardzo zdeterminowany i trenuje ciężko, aby powrócić na zwycięską ścieżkę. Natomiast Paweł Tyburski jest prawdziwą bestią podczas walki i trudno temu zaprzeczyć… Każdy jego pojedynek jest niezwykle potężny. Warto wspomnieć, że Paweł wygrał swoją ostatnią walkę przed czasem, a jego bilans we FREAK FIGHTACH wynosi 6-2.

Kto wygra main event Prime Show MMA 6?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs Paweł Tyburski

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments