Niedziela, 14 Lipca, 2024

Juras skomentował zachowanie szefa KSW po gali: “Nie powinien się tak zachowywać” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2023, 18:35
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski odniósł się do kontrowersyjnego zakończenia gali KSW 86. Poruszył też mocną wypowiedź Martina Lewandowskiego w reakcji na informacje o proteście pretendenta.

Ostatnia gala KSW miała iście szalone tempo. Dopiero co-main event zakończył się werdyktem sędziowskim, a wcześniej zobaczyliśmy świetne nokauty i poddania. Fani najbardziej jednak pamiętają koniec walki wieczoru, w której Jakub Wikłacz kopnął Sebastiana Przybysza w głowę.

Sędzia klatkowy Marc Goddard uznał faul za nieintencjonalny i odjął mistrzowi 2 punkty zarządzając decyzję techniczną. Obóz “Sebicia” od razu zapowiedział złożenie protestu (który został odrzucony), a co ostro skomentował szef KSW Martin Lewandowski.

W studio Fansportu.pl pojawił się Łukasz Jurkowski, który został zapytany o to, kto popełnił błąd: sędzia, Wikłacz, czy właśnie współwłaściciel organizacji? Popularny “Juras” przyznał, że jego dawny pracodawca powinien bardziej ugryźć się w język, choć doskonale wie, jaki ten ma charakter:

Wszyscy po kolei! (śmiech) Martin czasami nie gryzie się w język i uważam, że z jego pozycji powinien zachować trochę więcej klasy. Ale znam Martina, więc nie rozgrzeszam go absolutnie, bo nie powinien tak jako szef organizacji się zachowywać. Wyszedł na mocno stronniczego gościa… ale Martin, jakby co, to ja wiem, że taki jesteś [emocjonalny] – powiedział “Juras” dzieląc się przy okazji historią, jak Lewandowski kiedyś zareagował po jego porażce. Usłyszycie ją klikając w odtwarzacz.

Zobacz wywiad z Łukaszem Jurkowskim – TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO