Piątek, 12 Lipca, 2024

Pudzianowski wraca do klatki!? Spotkał się z szefem KSW: “No to jedziemy dalej!”

Fot. Instagram
Opublikowane 25 września 2023, 09:26
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski jeszcze w tym roku stoczy kolejny pojedynek? Były strongman spotkał się z szefem organizacji KSW i niedługo ma wrócić na salę treningową.

“Dominator” aktualnie nie jest w najlepszej sytuacji. W maju ubiegłego roku odniósł największe zwycięstwo w karierze, nokautując Michała Materlę, jednak zaliczył po tym dwa słabe występy. Najpierw przegrał z Mamedem Khalidovem w pierwszej rundzie, nie stawiając przy tym niemal żadnego oporu.

Następnie zmierzył się z Arturem Szpilką i nie potrafił wykorzyastać dosiadu, w którym znajdował się przez blisko 5 minut. W drugiej odsłonie poszedł na wymiany i został znokautowany przez byłego pięściarza.

Pudzianowski spotkał się z szefem KSW

Szef KSW niedawno pytany o przyszłość Pudzianowskiego przyznał, że najpierw musi porozmawiać z zawodnikiem. Jak się okazuje, panowie są już po spotkaniu. Martin Lewandowski opublikował na swoich social mediach taki wpis:

– Pogadane o walkach, przeciwnikach, kasie, środowisku MMA, rewanżach, treningach, dobrym jedzeniu i rolnictwie.

A w komentarzu Pudzianowski dodał:

– No to prezes jedziemy dalej! Kolano prawie sprawne no to wiooo na sale.

Najprawdopodobniej zobaczymy Pudzianowskiego ponownie w akcji w grudniu. Pod koniec roku KSW tradycyjnie organizuje wydarzenia w Gliwicach, gdzie walczą największe gwiazdy federacji. Planowano m.in. starcie Artura Szpilki, jednak ten musiał przejść kolejną operację.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO