Niedziela, 14 Lipca, 2024

Różal ocenia szanse Mameda w walce z Adamkiem: “Spójrzmy na to trzeźwo”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2023, 11:27
przez Przemek Krautz
10
1
Brak komentarzy

Marcin Różalski zabrał głos w sprawie bokserskiego pojedynku, jaki w niedalekiej przyszłości planuje stoczyć były mistrz KSW Mamed Khalidov.

Wiadomość legendy polskiego MMA zaskoczyła wielu kibiców. Głos zabrał nawet sam szef organizacji KSW Martin Lewandowski, który zdradził, że zawodnik nie jest w tej kwestii ograniczony żadnymi zapisami umowy i rzeczywiście może stoczyć taką walkę.

Do pojedynku bokserskiego z Mamedem zgłosiło się kilka osób, w tym m.in. Jan Błachowicz. Wygląda jednak na to, że rywalem Khalidova ma być Tomasz Adamek. Sam pięściarz potwierdził, że prowadzone są na ten temat rozmowy, a w jego imieniu działa Mateusz Borek.

“Różal” ocenia szanse Mameda

“Góral” wyjaśnił też, że będzie to typowy pojedynek w bokserski. Były mistrza świata nie zmierza bić się w żadnej innej formule czy też rękawicach do MMA – Zacząłem karierę jako pięściarz i tak zakończę. Jeżeli będzie wszystko dograne, Mateusz Borek dopracuje szczegóły, to mogę się przygotować i powalczyć – mówił w wywiadzie dla Koloseum.

Teraz w rozmowie z TVreklama o pojedynek zapytany został Marcin Różalski. Weteran nie ukrywa, że jeden i drugi to świetny zawodnik w swojej formule, w związku z czym faworytem starcia bokserskiego jest oczywiście Tomasz Adamek.

– Szansa jest zawsze, tylko spójrzmy trzeźwo na to. Tomek Adamek jest mistrzem świata w boksie i całe życie uprawiał boks. Mamed Khalidov całe życie uprawia MMA i jest wszechstronnym zawodnikiem MMA. Nigdy się nikogo nie skreśla, bo życie pisze swoje scenariusze, ale jeżeli miałbym trzeźwo na to spojrzeć, to stawiałbym na wygraną Tomka Adamka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO