Czwartek, 18 Lipca, 2024

Pudzianowski po spotkaniu z szefem KSW! Odpowiedział na komentarz kibica: “Tu nie chodzi o pieniądze”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 września 2023, 12:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Jasno dał do zrozumienia, że zamierza dalej walczyć dla organizacji KSW.

Były strongman aktualnie ma za sobą dwie porażki w słabym stylu. Najpierw błyskawicznie rozbił go Mamed Khalidov, a następnie Artur Szpilka znokautował w drugiej rundzie. Od czasu ostatniej przegranej na Stadionie Narodowym Pudzianowski nie pojawiał się na sali treningowej.

Pudzianowski o swojej przyszłości w KSW

Szef KSW wyjaśnił jednak, że było to związane z jego kontuzją. Zawodnik sam zapowiedział, że niedługo wraca do treningów, co może oznaczać, że jeszcze w tym roku zobaczymy go ponownie w okrągłej klatce. Martin Lewandowski nie ukrywa, że znalezienie rywala dla “Dominatora” może być dużym wyzwaniem.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o potencjalnym rewanżu Pudzianowskiego z Michałem Materlą. Co ciekawe, szef KSW przy okazji niedawno spotkania, jakie miało miejsce kilka dni temu, zasugerował, że temat ten został również poruszony.

Pogadane o walkach, przeciwnikach, kasie, środowisku MMA, rewanżach, treningach, dobrym jedzeniu i rolnictwie – napisał Lewandowski pod wspólnym zdjęciem.

Na spotkanie zareagował jeden z kibiców, który napisał – Ty już Mariusz masz wszystko… – Obok tych słów “Pudzian” nie przeszedł obojętnie i odpowiedział:

– Tu nie chodzi o $$$. Jestem spełnionym sportowcem i facetem. Ale jest takie coś jak słowo droższe niż wszystko i takimi zasadami żyje od lat i dlatego tyle lat jestem w KSW i nie planuje zmian!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO