Czwartek, 18 Lipca, 2024

Lizak o niespełnionej miłości Alana do Pasternaka! “Ma obsesję. Obawiam się, że…” [WIDEO]

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 8 października 2023, 10:47
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Piotr “Lizak” Lizakowski gościł w studio FANSPORTU TV i przy okazji ostatniego wywiadu poruszył temat konfliktu z Alanem Kwiecińskim.

“Alanik” już od dłuższego czasu wbija szpilki w Mirosława Oknińskiego oraz jego klub. W obronie trenera stawał jeszcze Cezary Oleksiejczuk, który jeszcze w 2021 roku opuścił Akademię Sportów Walki Wilanów. Następnie Alan ponownie odpalił się, kiedy treningi rozpoczął tam Denis Załęcki.

“Lizak” wbija szpilkę w Alana

“Bad Boy” także opuścił klub i aktualnie Kwieciński jest najbardziej skonfliktowany z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem oraz Michałem Pasternakiem. Teraz “Lizak”, który jest przyjacielem “Wampira”, przyznał, że sam również jest zaczepiany przez Alana.

W rozmowie z fansportu.pl wbił mocną szpilkę w Kwiecińskiego i stwierdził, że ten jest nieszczęśliwie zakochany w Pasternaku:

– Alan bardzo jest bardzo zazdrosny o moją przyjaźń z Michałem. Tę frustrację zaczął wylewać na mnie. Ostatnio mnie atakuje. To jest tragiczne niespełnione love story, obraża Michała, bo co mu zostało? Niespełniona miłość, ale Michał nie jest zainteresowany. Myślę, że nawet może dojść do tragedii. Obawiam się, że Alan może sobie coś zrobić z tego powodu, że ma obsesję na punkcie Pasternaka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO