Czwartek, 18 Lipca, 2024

Gleba wypada z walki! Miał stoczyć pojedynek na KSW 88!

Fot. YouTube
Opublikowane 11 października 2023, 09:10
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Niestety Patryk Tołkaczewski musiał wycofać się z zaplanowanej walki w KSW. Fighter z Torunia doznał kontuzji w trakcie przygotowań.

“Gleba” to były zawodnik GROMDY, który niespodziewanie z boksu i walk na gołe pięści postanowił przejść do MMA. Jego debiut w nowej formule wywołał spore zamieszanie, gdyż pierwszy pojedynek stoczył na Stadionie Narodowym podczas gali Colosseum 2, która była największym wydarzeniem od 2017 roku.

“Gleba” nie zawalczy na KSW 88

Tołkaczewski zmierzył się z byłym bokserskim mistrzem świata Krzysztofem Głowackim i radził sobie całkiem dobrze, sprowadzając nawet rywala do parteru. Przeszedł do dosiadu i wydawało się, że może rozbić przeciwnika, kiedy ten niespodziewanie z pleców brutalnie znokautował “Glebę”.

Po przegranej zawodnik szybko wrócił do treningów i jak się okazuje, był już w trakcie przygotowań do kolejnego pojedynku. Do klatki miał wrócić 11 listopada na gali KSW 88, która odbywa się w Radomiu, a jej main eventem jest zestawienie Daniela Rutkowskiego z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Niestety “Gleba” przekazał, że doznał kontuzji podczas jednego z treningów. W przyszłym tygodniu musi przejść operację i czeka go dłuższa przerwa. Oznacza to, że jego kolejny występ w klatce KSW zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO