Czwartek, 18 Lipca, 2024

Salahdine Parnasse na masie! Zaskakuje formą fizyczną przed walką o trzeci pas [WIDEO]

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 12 października 2023, 10:03
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Salahdine Parnasse nabiera masy mięśniowej do pojedynku o trzeci mistrzowski tytuł. Francuz robi wrażenie swoją formą fizyczną.

25-latek to jeden z najlepszych zawodników w całej historii KSW. Całkowicie zdominował kategorię piórkową i wydaje się poza zasięgiem pozostałych zawodników w tej dywizji. Zdobył również tymczasowy pas wagi lekkiej, a teraz chce przejść do historii jako posiadacz trzech tytułów jednocześnie.

Świetna forma Francuza

Czeka go jednak duże wyzwanie, gdyż zmierzy się z Adrianem Bartosińskim, który najprawdopodobniej będzie miał sporą przewagę siły i warunków fizycznych. Francuz jednak ciężko pracuje, aby jak najbardziej zniwelować tę różnicę i odebrać Polakowi jego atuty.

Parnasse na swoich social mediach opublikował nagranie z treningu siłowego. Możemy zobaczyć, że całkiem sporo przybrał na masie mięśniowej, a do pojedynku zostały jeszcze dwa miesiące. Wspomniane starcie z “Bartosem” o pas wagi półśredniej będzie main eventem gali KSW 89, która 16 grudnia odbędzie się w Gliwicach.

W przygotowaniu do nowej kategorii – napisał Francuz przy nagraniu z treningu. Poniżej pojawiła się również odpowiedź od Polaka, który przed walką wbija szpilki w swojego rywala.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO