Czwartek, 18 Lipca, 2024

Najman dostał potężnego liścia od… Adriana Ciosa! Marcin się tego nie spodziewał [WIDEO]

Opublikowane 23 października 2023, 22:05
przez Jakub Hryniewicz
26
46
12 komentarzy

Podczas dzisiejszego programu Roast przed Clout MMA 2 znów nie zabrakło dymów! Adrian Cios mocno trafił Marcina Najmana “z liścia”.

Kolejna gala Clout MMA będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę. Nie zabraknie na niej głośnych zestawień, jak Denis Załęck vs Daniel Omielańczuk, czy Denis Labryga vs Kamil Minda. W ubiegłym tygodniu doszło do programu z udziałem obu Denisów, co zakończyło się rękoczynami. Nie inaczej było na dzisiejszym Roaście.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W programie wystąpi Remi Gruchała, Albert Sosnowski, Piotr Lizakowski, Marcin Najman oraz Adrian Cios. Do walki dwóch ostatnich mogłoby nie dojść, ale panowie w trakcie dogadali się, że jakkolwiek zakończy się starcie “El Testosterona” z “Lizakiem” spotkają się w klatce.

Podczas Roastu już na początku Najman wystartował do Adriana, gdy zawodnicy pokłócili się o nieotrzymaną wypłatę. Cios długo czekał na szansę, by odpłacić się “Cesarzowi”, ale tę otrzymał podczas face to face’a. Tam “El Testosteron” otrzymał mocnego i głośnego “liścia”!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
26
46
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
8 miesięcy temu

Ale
huk hihi

rem
rem
8 miesięcy temu

Klapło jak w kartonowe pudełko..

Piotr
Piotr
8 miesięcy temu

Fatalny.

HatersGonnaHate
HatersGonnaHate
8 miesięcy temu

Dwóch intelektualistów, honorowych, z zasadami.. Marcin powinien zakręcić tłumik do tego pistolecika na szyi i zamiast koksu włożyć tam dwa śruty, no dobra trzy bo cios może zrobić unik i będzie lipa, braknie śruta na samobója

Rafal
Rafal
8 miesięcy temu

Słyszeliście ten huk jak Wróbel jajami o parapet tłukł xD

trackback
Załęcki staje w obronie Najmana! Komentuje potężnego liścia [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] stając twarzą w twarz z Marcinem Najmanem niespodziewanie wystrzelił potężnym liściem, po czym szybko schował się za ochroną. „El Testosteron” nie pozostał dłużnym i […]

trackback
Clout MMA 2 – kod promocyjny i zakład bez ryzyka! Odbierz 20 PLN za samą rejestrację. – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] i dużo lżejszy rywal, ale nie posiadający zbyt wielkiego doświadczenia. Dodatkowo po tym, jak wypłacił potężnego „liścia” czeka go ciężki wieczór w klatce. Najman będzie szukał ciężkiego nokautu, ale w jakim stanie […]

trackback
Najman odpłacił się Ciosowi za liścia! Opluł go wodą na konferencji Clout MMA 2! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] Podczas niedawnego programu już na początku Najman wystartował do Adriana, gdy zawodnicy pokłócili się o nieotrzymaną wypłatę. Cios długo czekał na szansę, by odpłacić się „Cesarzowi”, ale tę otrzymał podczas face to face’a. Tam „El Testosteron” otrzymał mocnego i głośnego „liścia”. […]

Miras
Miras
8 miesięcy temu

Poszło 👏

trackback
Najman dotrzymał słowa! Uderzył Ciosa na wywiadzie! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] Cios, który od 1. konferencji dużo krzyczy w kierunku starszego zawodnika. Przed kilkoma dniami uderzył też Marcina z tzw. „liścia”, co poskutkowało ogromnymi dymami. „El Testosteron” odpłacił się Adrianowi na […]

trackback
Marcin Najman odpalony na Ciosa! Mocne słowa o zachowaniu przeciwnika [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] w swoją stronę nie tylko mocne obelgi, lecz także uderzenia. Młodszy freak fighter niedawno uderzył „El Testosterona” na Roaście, za co ten odpłacił się (nomen omen) ciosem na […]

trackback
Clout MMA 2: Cios wyniesiony na noszach, ale i tak wygrywa walkę! Najman zdyskwalifikowany! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] żywo i wdawał się w wymiany słowne z „El Testosteronem”. Szerokim echem odbił się „liść” wypłacony Najmanowi w Roaście. Samozwańczy „Cesarz” na konferencji odegrał się opluwając Adriana wodą […]

WIDEO