Czwartek, 18 Lipca, 2024

Minda i Pasternak nie zawalczą nigdy w KSW? Rysiewski zabrał głos! “To jest sportowo inny level”

Fot. Clout MMA/FAME
Opublikowane 24 października 2023, 10:54
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Wojsław Rysiewski nie pozostawia wątpliwości w sprawie potencjalnego angażu podopiecznych Mirosława Oknińskiego w KSW.

W ostatnim czasie Michał Pasternak i Kamil Minda zyskali sporą rozpoznawalność za sprawą freak fightów. “Wampir” stoczył już kilka pojedynków w FAME, natomiast jego klubowy kolega niedługo zadebiutuje w Clout MMA starciem z Denisem Labrygą, a wcześniej brutalnie pokonał “Aptekę” na gali WOTORE.

Pasternak i Minda bez szansy na KSW?

Kibice coraz częściej zaczynają pytać o to, czy jest szansa na ich walki w organizacji KSW. Dodatkowo trener Okniński zapewnia, że Minda to jedyny polski zawodnik, który jest w stanie nie tylko pokonać mistrza wagi ciężkiej Phila de Friesa, ale także go znokautować.

W ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski przyznał jednak, że nie zobaczymy tych zawodników w KSW. Nie ukrywa, że zarówno wiek, jak i ostatnie wyniki sportowe nie działają na ich korzyść: 

– Kamil Minda i Michał Pasternak w wywiadach bardzo dużo mówią o KSW. Bardzo się cieszę, że mają gdzie zarabiać bardzo dobre pieniądze. Włożę ich do jednego worka, bo podobny wiek i sportowo… No Michał trochę lepiej, ale każdą walkę z dobrym zawodnikiem przegrywał w ostatnim czasie.

– Przegrał z Sudolskim, Kowalskim, Różańskim. Wiek nie pomaga, moim zdaniem nie zawalczą już w KSW. Kamil przegrał z Moznym. To sportowo też nie jest ten level. Panowie znaleźli sobie dobrze płatne prace we freak fightach, niech im się wiedzie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO