Różal ostro o wypadnięciu Le Bannera z Clout MMA 2! Mocne słowa pod adresem Francuza

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 26 października 2023, 09:05
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Jerome Le Banner po raz kolejny wycofał się z walki w ostatniej chwili. Zaledwie kilka dni przed galą federacja ogłosiła, że nie zawalczy na Clout MMA 2.

Legendarny kickboxer miał zmierzyć się z Dawidem Załęckim. Pojawił się na pierwszej konferencji, jednak zaczęło pojawiać się coraz więcej głosów, że zapewne i tak nie zobaczymy go walczącego w Polsce. Francuz bowiem już wcześniej trzy razy wycofał się z pojedynków przeciwko Marcinowi Różalskiemu.

„Różal” mocno o Le Bannerze

Również i tym razem nie przyleciał do Polski, a federacja musiała w ostatniej chwili znaleźć zastępstwo. Nowym rywalem Dawida Załęckiego będzie Tomasz Sarara, więc „Crazy” cały czas ma przed sobą ogromne wyzwanie.

Głos po wszystkim zabrał sam „Różal”, który za pośrednictwem social mediów przyznał, że spodziewał się takiego obrotu spraw. Wbił mocną szpilkę w niedoszłego rywala i napisał:

– Ku..a jakim to trzeb być matołem. Niestety przeczuwałem, ale nie wychylałem się, żeby nie zapeszyć. Ci, co tak się zachwycali, mało się nie zesrali, widocznie mieli bardzo krótką pamięć. Współczuję Dawidowi, bo tak jakbym wiem doskonale, jak się czuje. Może już wystarczy?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO