Czwartek, 18 Lipca, 2024

Omielańczuk był przygotowany na faule! Pierwsze słowa po wygranej walce z Denisem [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 października 2023, 10:37
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Gala Clout MMA 2 nie obeszła się bez niespodzianek oraz dużych kontrowersji. Zdecydowanie największe z nich dotyczyły main eventu.

Daniel Omielańczuk zmierzył się z Denisem Załęckim na specjalnych zasadach. Pojedynek rozpoczął się w boksie, jednak po dwóch faulach “Bad Boya” przechodził do MMA. Weteran wagi ciężkiej kontrolował całe starcie i posłał rywala na deski już w pierwszej rundzie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pierwsze słowa Omielańczuka po wygranej

Mimo kilku kolejnych fauli, w tym m.in. kopnięcia czy rzucenia się w nogi, dopiero w trzeciej odsłonie sędziowie zdecydowali, aby zmienić zasady pojedynku. Niestety Załęcki nie chciał walczyć w formule MMA i natychmiast opuścił klatkę.

Co ciekawe, zapowiedział że złoży protest. Czuje się oszukany przez sędziów i uważa, że ci chcieli specjalnie zmienić formułę na korzyść Omielańczuka.

W rzeczywistości było jednak inaczej, gdyż jak zdradził sam Daniel, sędzia główny przyznał, że zasady powinny być zmieniony już wcześniej. Denis faulował bowiem więcej, niż wspomniane dwa razy, o których mowa w kontrakcie.

Omielańczuk na gorąco po wygranej zapewnił, że spodziewał się łamania przepisów. Był na to przygotowany, gdyż jak przyznał, Denis ma słaby charakter. Całą rozmowę z wygranym znajdziesz poniżej:

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO