XTB KSW 88: Bardzo duże zmiany w karcie! Dodano DWIE nowe walki!

Opublikowane 10 listopada 2023, 17:22
przez Jakub Hryniewicz
2
1
Jeden komentarz

Na jutrzejszej gali XTB KSW 88 nie zobaczymy 9. walk. Organizacja szybko zareagowała na sytuację z dzisiejszego ważenia i… dopisała do karty kolejne starcie!

Radomską galę KSW zamknie starcie w kategorii piórkowej. Niezwykle doświadczony Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Obaj panowie trenują w mieście, w którym odbędzie się wydarzenie, toteż na pewno będą mogli liczyć na fenomenalne wsparcie trybun.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Zgarnij 300 zł za gola Legii! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Po dzisiejszym ważeniu przed XTB KSW 88 pod znakiem zapytania stanęła inna niezwykle interesująca walka., Daniela Tarchilli z Ramzanem Jembievem. Francuz z Dagestanu przekroczył limit o ponad 4 kg, a niebawem Mołdawianin poinformował, że nie wyjdzie do o tyle cięższego rywala.

KSW ogłosiło dwie nowe walki!

Na social mediach KSW nie pojawił się wpis o wypadnięciu pojedynku z karty, a dość zaskakujący o nowych, pozytywnych informacjach. Tymi okazały się być dwie walki dodane do rozpiski!

Ramzan Jembiev zmierzy się w umownym limicie wagowym do 72 kg z Fabianem Łuczakiem (2-0), a Daniel Tărchila przywita w okrągłej klatce Ukraińca, Vladyslava Falbiychuka (0-0)!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
KSW 88: Jembiev deklasuje rywala! Błyskawiczne poddanie w pierwszej rundzie [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
18 dni temu

[…] Do starcia z Mołdawianinem jednak nie dojdzie. Panowie podpisali kontrakty na walkę w kategorii piórkowej, czyli do niespełna 66 kilogramów. Jembiev na ważeniu znacznie przekroczył limit, a oponent odmówił występu przeciw niemu. Organizacja szybko wykonała kilka telefonów i faktycznie usunęła to zestawienie z karty. Ogłosiła za to dwie nowe walki. […]

WIDEO