Środa, 17 Lipca, 2024

KSW 88: Odzimkowski brutalnie nokautuje! Ciężkie KO w drugiej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 11 listopada 2023, 21:45
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

XTB KSW 88 w Radomiu nie mogłaby się odbyć bez tego człowieka! Albert Odzimkowski wrócił do okrągłej klatki, mimo trudności spowodowanych kontuzji rywala.

Odbierz bonusy na XTB KSW 88!

Pierwotny plan na walkę Alberta Odzimkowskiego zakładał starcie z Nemanją Nikoliciem. Serb jednak wypadł ze starcia na kilka dni przed XTB KSW 88, a nowym oponentem polskiego zawodnika został Jorge Luis Bueno.

Radomski zawodnik nie miał dotychczas najlepszej serii w KSW. “Złoty” po 6. walkach miał na koncie tylko jedno zwycięstwo nad Tommym Quinnem. Wynik pierwszego starcia z Brytyjczykiem musiał zostać bowiem zmieniony na No Contest. Odzimkowski niemal dokładnie rok temu przegrał przez poddanie z Henrym Fadipe, a kolejną walkę stoczył poza KSW. Na Cave MMA 3 w niecałe 120 sekund rozbił Gila Carvalho, czym zagwarantował sobie pojedynek w Radomiu.

Odzimkowski bardzo chciał wystąpić na XTB KSW 88, toteż zgodził się na zmianę rywala na ostatnią chwilę. Nowym przeciwnikiem Alberta zostało Jorge Bueno, który miał już za sobą jeden występ w okrągłej klatce. W lutym musiał uznać wyższość Dominika Humburgera, co było jego 2. zawodową porażką. “Jorginho” jest niezwykle aktywny fighterem, który w tym roku wyjdzie do swojej piątej walki. Starcie z Odzimkowskim wypadło dokładnie tydzień po jego ostatnim pojedynku.

XTB KSW 88. Odzimkowski vs Bueno – RELACJA

RUNDA 1

Odzimkowski zajął środek klatki, to on pierwszy zaatakował low kickiem. Szybko odpowiedział Bueno serią uderzeń. Mocna wymiana w krótkim dystansie, zaraz ruszył do przodu Polak i dobre kolano w jego wykonaniu. Dobrze kontruje Brazylijczyk, ale zainkasował low kicka. Przygotowany na kontrę “Jorginho”, Albert uporczywie atakuje prawym niskim kopnięciem, ale zdaje się, że sam też na tym ucierpiał. Bueno zaprasza Odzimkowskiego do wymiany, mocna seria “Złotego” zakończone kolanem. Brazylijczyk ruszył po sprowadzenie, Albert tego uniknął i wylądował na nim z góry! Mocne ciosy radomskiego fightera, Jorge Bueno broni się przed ciosami Polaka, który sukcesywnie zasypuje go ciosami. Albert do końca rundy kontrolował oponenta i kończy rundę z kolejnymi mocnymi ciosami.

RUNDA 2

Odzimkowski znów szybko zajął środek, spycha oponenta na siatkę i tak karci prawym low kickiem. Bueno czai się na kontrę, przechwycił nogę Polaka i sięgnął prawym sierpem. Wylądował na macie Albert, ale był to efekt braku balansu. Bueno trafił na przestrzelony cios Odzimkowskiego, który ruszył z salwą i NOKAUTUJE JORGE BUENO!

Wynik walki: Albert Odzimkowski wygrał przez KO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO