Piątek, 12 Lipca, 2024

GROMDA 15. Ciężki nokaut w 59 sekund! Savage zalany krwią po ciosach Balboy! [WIDEO]

Opublikowane 1 grudnia 2023, 22:46
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

W jednym z najciekawszych superfightów GROMDA 15 doszło do międzynarodowego pojedynku. Król nokautów w walkach na gołe pięści, Bartłomiej “Balboa” Domalik, zmierzył się z mistrzem KOTS, Simonem “The Savage” Henriksenem.

Jednym z bijoków, który mógł ugrać naprawdę dużo podczas GROMDA 15 zdecydowanie był Bartłomiej Domalik. Król nokautów do maja pozostawał niepokonany, a po jego ciosach padało wielu kolosów i niezwykle twardych zawodników. Niestety poległ w starciu z “Don Diego”, co tylko podrażniło jego dumę. Jak sam zapowiadał, teraz chce zrobić wszystko, by móc zrewanżować się na Kubiszynie.

Pierwszym krokiem ku temu będzie zwycięstwo nad Simonem Henriksenem. Duńska gwiazda King Of The Streets przedstawiła się już polskim fanom w marcu. “The Savage” brutalnie rozbił “Kajfasza” odnosząc bardzo ważne zwycięstwo. Teraz czeka go starcie z jedną z największych gwiazd organizacji GROMDA!

GROMDA 15. Balboa vs Savage – RELACJA

RUNDA 1

Savage szybko starał się zamknąć Polaka w narożniku, ale Balboa świetnie trafił w kontrze. Henriksen naładowany, ruszył z serią ciosów, ale natychmiast odpowiedział Domalik. Bartek kapitalnie atakuje i sięgnął lewym i prawym! Rozbity król KOTS, który nie daje rady wrócić na nogi!

Wynik walki: Balboa wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments