Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Denis Załęcki zawalczy na Clout MMA 3? Miał stoczyć głośny rewanż, na który czekają kibice [WIDEO]

Fot. Clout MMA
Opublikowane 8 grudnia 2023, 09:22
przez Przemek Krautz
2
9
Brak komentarzy

Denis Załęcki powróci do klatki na gali Clout MMA 3? Jak się okazuje, miał stoczyć 29 grudnia głośny rewanż, na który czeka wielu kibiców.

„Bad Boy”, który w ostatnim starciu poniósł kontrowersyjną porażkę z Danielem Omielańczukiem, może jeszcze raz wejść do klatki w 2023 roku. Jak się okazuje, freakowa organizacja chciała go zestawić z rywalem, którego już raz pokonał.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Denis wróci do klatki na Clout MMA 3?

W studio FANSPORTU TV gościł Alan Kwieciński, który zdradził, że otrzymał ofertę rewanżu. Sam od dłuższego czasu mówił, że zależy mu na takiej walce oraz jest przekonany, iż pokonałby Załęckiego. Finalnie jednak nie przyjął propozycji, gdyż zdecydował się na walkę z naprawdę mocnym przeciwnikiem, którego nazwiska nie zdradził.

Zawodnik FAME najprawdopodobniej wróci do klatki na jubileuszowej gali, więc możemy się spodziewać głośnego pojedynku z jego udziałem. Natomiast niewykluczone, że Denis po prostu dostanie innego rywala. Zależy mu bowiem na tym, by odbudować się po serii trzech porażek z rzędu.

– Byłem przymierzany jeszcze na koniec roku na Clout 29 grudnia. Byłem przymierzany na rewanż z Denisem. Po uzgodnieniach z menedżerem stwierdziliśmy, że nie ma co się rozdrabniać, tylko walnąć dużą walkę. Także widzimy się w nowym roku. Mam tak mocnego przeciwnika przyszłego, że muszę zagęścić ruchy – zdradził Alan.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO