Wtorek, 23 Lipca, 2024

Billam-Smith wiedział o kontuzji Masternaka? Błyskawiczna odpowiedź Polaka! Chce rewanżu o pas WBO!

Fot. YouTube
Opublikowane 13 grudnia 2023, 08:58
przez Jakub Hryniewicz
4
0
Brak komentarzy

Mateusz Masternak skomentował ostatnią wypowiedź Chrisa Billama-Smitha. Anglik stwierdził bowiem, że wiedział o kłopotach “Mastera”.

Polski pięściarz stanął w miniony weekend przed życiową szansą. W Bournemouth walczył z miejscowym zawodnikiem Chrisem Billamem-Smithem o pas WBO w wadze junior ciężkiej. Mateusz Masternak pokazał się ze świetnej strony i zdawało się, że jest na najlepszej drodze do zdobycia tytułu.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wszyscy obserwujący zgodnie twierdzili, że po 7. odsłonach to właśnie Mateusz prowadzi na kartach punktowych. Niestety jednak doszło do szokującego zakończenia. “Master” nie był w stanie wyjść do 8 rundy, a Billam-Smith zwyciężył w walce i obronił tytuł.

Narożnik okładał żebra Masternaka lodem, co mogło sugerować złamane żebra. Anglik faktycznie często obijał pretendenta ciosami na korpus, jednak wcale nie były one aż tak mocne. Jak wykazały badania, Polak nie miał złamań kości w tym miejscu.

Billam-Smith tymczasem zaczął już rozpowiadać, iż zdawał sobie sprawę z kłopotów Mateusza. Na odpowiedź “Mastera” nie trzeba było długo czekać. Pięściarz przypomniał Brytyjczykowi, że “obijał go jak dzieciaka” i zaproponował rewanż.

To nie był odgłos mojego złamanego żebra, ponieważ żebro mam całe. To co słyszałeś, to zgrzyt twojej szczęki po każdym moim prawym lub lewym. Przestań pisać głupoty, bo do 7-ej rundy obijałem Cię jak dzieciaka. Moja kontuzja to był twój fart i wiesz bardzo dobrze, że pas powinieneś stracić. Zarówno moi jak i twoi kibice chcą rewanżu. Widziałem komentarze pod twoimi postami, twoi rodacy domagają sie rematchu, dasz im to? Bo ja jestem gotów. Zaleczę kontuzję i jestem gotów po raz drugi wejść z Tobą do ringu i zabrać Ci pas – napisał na Facebooku Mateusz Masternak.

Kto wygra w ewentualnym rewanżu?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments