Środa, 24 Lipca, 2024

Szachta ostro o Natanie! Komentuje awanturę na konferencji Clout MMA [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2023, 08:43
przez Jakub Hryniewicz
0
4
Brak komentarzy

Na wczorajszej konferencji prasowej przed Clout MMA 3 z Denisem Załęckim pojawił się kolejny Torunianin, Bartosz Szachta. Niedługo później doszło do dużej awantury, również z jego udziałem.

Szachta znany jest kibicom sportów walki m. in. z występów na gali The War. Podobnie jak “Bad Boy” jest też związany z Elaną Toruń, a na konferencji przed Clout MMA 3 pojawił się, by wyjaśnić niedomówienia z Patrykiem Masiakiem. “Wielki Bu” będzie pierwszym z (prawdopodobnie) dwóch rywali, z którymi Denis Załęcki zmierzy się na Santa Clout.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak2.25 – 1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Na tym samym panelu, co Denis i “Wielki Bu” był też Natan Marcoń, który w pewnym momencie zaśmiał się, na co natychmiast zareagował Szachta. Chwilę później wywiązała się ogromna awantura. Bartosz w rozmowie z Fansportu TV przyznał później, że “Bóg Estetyki” jego zdaniem zdecydowanie przesadza ze swoją kreacją.

Wyjaśniamy sobie z “Wielkim Bu” na konferencji temat, a on się siedzi obok i się cieszy. Mówię: na ch…j ty się cieszysz? I potem ktoś w niego ruszył… Jedzie bardzo grubo, za grubo, ale on już przegina. Można robić show, się wyzywać, ale są jakieś granice tego wszystkiego. Nie chodzi o nas, to już się nie podoba wszystkim, zwykłym kibicom. Nie wiem, czy mnie obraził, ale jeśli chodzi o chłopaków – to on ich grubo wyzywa. To nie może tak być, że taka osoba, wyzywa normalnych chłopaków.

Zobacz inne wywiady przed Clout MMA 3.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO