Wtorek, 23 Lipca, 2024

Szczere słowa Szachty po Clout MMA 3! Skomentował pojedynek Denisa Załęckiego [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 4 stycznia 2024, 18:01
przez Jakub Hryniewicz
2
14
Brak komentarzy

Będący w narożniku Denisa Załęckiego Bartosz Szachta udzielił wywiadu naszemu kanałowi, Fansportu TV. W rozmowie z Michałem Tuszyńskim odniósł się między innymi walk “Bad Boya” na Clout MMA 3.

Na ostatniej freak fightowej gali w 2023 roku Toruński zawodnik dwukrotnie wychodził do klatki. Najpierw w długo wyczekiwanym pojedynku spotkał się z “Wielkim Bu”. Denis nie pokazał się z najlepszej strony, często padał na deski, a ostatecznie przegrał przez TKO w 2. rundzie.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Później Załęcki miał zmierzyć się z Natanem Marconiem. Tu jednak “akcja” zakończyła się dosłownie po sekundzie. Rywal “Bad Boya” zaraz po gongu przyklęknął i odklepał zgłaszając kontuzję nogi.

W narożniku Denisa znajdował się Bartosz Szachta. Kilka dni po gali Torunianin spotkał się z Michałem Tuszyńskim, gdzie wypowiedział się na temat postawy Załęckiego. Kibic Elany przyznał, że “Bad Boyowi” faktycznie nie zagrała głowa.

Walka wyglądała bardzo źle. Nie ma co gadać. Denis na wywiadzie powiedział wszystko, że głowa nie zagrała, że musi poukładać sobie głowę. Co tu mówić? Jakbym powiedział, że wyglądało to dobrze, to bym skłamał i to by była żenada… Mogę ci powiedzieć, że słabo było. Głowa nie zagrała i wyszło tragicznie. Jestem sam w szoku, że aż tak głowa może nie zagrać – powiedział Szachta.

Bartosz skomentował też obie walki Denisa Załęckiego na Clout MMA 3. Jego wypowiedź znajdziecie w powyższym materiale.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO