Piątek, 12 Lipca, 2024

Dawid Załęcki komentuje walkę z rywalem syna! “Czasem ciężki jest los ojca”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 22 stycznia 2024, 10:02
przez Przemek Krautz
28
14
Brak komentarzy

Dawid Załęcki zabrał głos po ogłoszeniu jego pojedynku na gali Clout MMA 4. Skomentował swoją walkę z byłym rywalem syna.

“Crazy” po raz kolejny pokazuje, że nie boi się żadnych wyzwań. Walczył już ze znacznie większym i młodszym Denisem Labrygą, zremisował z Tomaszem Sararą, którego nawet posłał na deski, a teraz stoczy pojedynek z “Wielkim Bu”. Pomiędzy panami będzie kilkadziesiąt kilogramów różnicy.

Przypominamy, że całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo “Wielkiego Bu”1.43Fortuna
Zwycięstwo Dawida Załęckiego2.43Fortuna

Załęcki komentuje walkę z “Wielkim Bu”

Po ogłoszeniu pojedynku Dawid Załęcki skomentował wpis pod publikacją federacji Clout MMA i wskazał, że jego rywal będzie około 40 kilogramów cięższy. Nawiązał również do porażki swojego syna z “Wielkim Bu”.

Denis bowiem pod koniec 2023 roku zmierzył się z Patrykiem Masiakiem. Niestety za wszelką cenę unikał walki i kładł się po każdym uderzeniu, aż w końcu sędzia przerwał pojedynek w drugiej odsłonie:

– 40 kilogramów więcej… Spora ta buła… Może Denis nie był, aż taki głodny. No ale cóż… To chyba normalne, że jak dzieci nie zjedzą, to rodzice po nich dojadają… Czasem ciężki jest los ojca.

Kto wygra walkę Wielki Bu - Dawid Załęcki?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
28
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO