Piątek, 19 Lipca, 2024

Don Diego gotowy walczyć na KSW Epic! Zaapelował do organizatorów

Fot. FAME
Opublikowane 25 stycznia 2024, 12:24
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Jeden komentarz

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn od dawna przez wielu przymierzany był do występu na KSW Epic. Mistrz GROMDY w najnowszym wywiadzie zaapelował do organizatorów gali.

XTB KSW Epic to nowy format spod szyldu największej w Polsce organizacji MMA, który jest niejako kwintesencją jej pełnej nazwy: Konfrontacja Sztuk Walki. Pojedynki mają odbywać się w różnych formułach, a dodatkowo będzie dochodzić do historycznych starć.

Już na pierwszej gali takowe będzie miało miejsce. Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Mamedem Khalidovem w walce wieczoru. Kibice szybko zaczęli przerzucać się pomysłami, kogo jeszcze ze sportów walki chcieliby zobaczyć na wydarzeniu z serii Epic. Jednym z najczęściej padających nazwisk był Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nowy nabytek Fame MMA, podobnie jak wspomniany “Góral”, był przymierzany do występu na jubileuszowej gali FAME 20. Ostatecznie jednak do planowanego starcia z Michałem Pasternakiem nie dojdzie. “Don Diego” w rozmowie z Arturem Przybyszem przyznał, że nie był też od początku przymierzany do pojedynku na KSW Epic, choć wyraził na takowy chęć:

– Nie, nie było zapytania. Aczkolwiek mogę was zapewnić i, to może nie apel, to moje zapytanie, zwrotka w stronę KSW: jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME, to mogę. Jestem w przygotowaniach, mogę przygotować się na galę KSW Epic. Mogę znaleźć się na karcie walk, jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością! Tylko czasu mam bardzo mało… Około 10 dni.

Kubiszyn dodał też, że jeśli nie dojdzie do jego walki na FAME 20, ani nie pojawi się żadna ciekawa propozycja, wówczas podda się operacji kciuka. Ta wyeliminuje go ze startów na kolejnych kilka miesięcy.

Czy chciał(a)byś zobaczyć walkę "Don Diego" na XTB KSW Epic?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Zawodnik KSW chętny na walkę z Don Diego na gali Epic! Zaproponował brutalne zasady! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] Mistrz GROMDY miał wystąpić na jubileuszowej gali Fame MMA, ale nie doszło do porozumienia z Michałem Pasternakiem w sprawie zasad pojedynku. Wciąż bez walki na horyzoncie, rzeszowski zawodnik w rozmowie z Arturem Przybyszem wygłosił krótki apel do organizatorów XTB KSW Epic. […]

WIDEO