Czwartek, 18 Lipca, 2024

Hadaś gotów na walkę z Wielkim Bu lub Załęckim! Matrix komentuje

Fot. Clout MMA/Facebook
Opublikowane 25 stycznia 2024, 14:31
przez Jakub Hryniewicz
14
10
Brak komentarzy

Znany z występów w zawodowym MMA Paweł Hadaś zgłosił się jako zawodnik rezerwowy na gali Clout MMA 4! Fanatyk Ruchu Chorzów chce być ewentualnym zastępcą w pojedynku “Wielki Bu” – Dawid Załęcki.

Gdańszczanin z przytupem wszedł na polską scenę freak fightów. W grudniu w wyczekiwanym starciu zdeklasował Denisa Załęckiego. Na Gali Clout MMA 4 przyjdzie mu się z kolei zmierzyć z ojcem “Bad Boya”, Dawidem “Crazym” Załęckim.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pojedynek ten, jak i wszystkie inne z karty, obstawić możecie wyłącznie na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.35Fortuna
Zwycięstwo Dawida Załęckiego2.70Fortuna

Dawidowi Załęckiemu przy okazji ostatniego występu przydarzyła się bardzo przykra sytuacja. Legendarny Jerome Le Banner nie stawił się w Polsce, przez co jego starcie z Polakiem zostało odwołane i organizacja musiała na ostatnią chwilę szukać zastępstwa.

Gdyby tym razem któremuś z freak fighterów przytrafił się jakiś uraz, Clout MMA będzie miało łatwiejsze zadanie. Rolę rezerwowego gotów jest przyjąć Paweł Hadaś. Fanatyk Ruchu Chorzów znany jest z występów m.in. dla FEN, czy PLMMA.

CLOUT MMA jeśli w walce Wielki Bu vs Crazy Dawid Załęcki z jakiegoś powodu nie mógł by wystąpić to ja bardzo chętnie go zastąpię – napisał Hadaś na swoich social mediach.

Wpis skomentował Michał “Matrix” Królik, który już niebawem pojawi się na gali XTB KSW Epic. Znanego fanatyka chorzowskiego klubu czeka pojedynek w Muay Thai.

Tutaj mamy godne zastępstwo to się musi odbyć nie ma co czekać Paweł w gotowości!!! – napisał zawodnik.

Czy Paweł Hadaś powinien być rezerwowym?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO