Środa, 24 Kwietnia, 2024

Szpilka i Diablo wyjaśnią konflikt w klatce!? Szef KSW wskazał konkretną galę i zasady!

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 21 lutego 2024, 10:15
przez Przemek Krautz
13
5
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie pojedynku, na który kibice czekają już od wielu lat. Być może zobaczymy starcie skłóconych pięściarzy podczas jubileuszowej gali.

Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk są mocno skonfliktowani od dawna. Już w 2015 roku głośno zrobiło się o ich bójce przed klubem, kiedy to pięściarzy rozdzielał trener Fiodor Łapin. Całą sprawę skomentował ówczesny promotor obu pięściarzy Andrzej Wasilewski:

– To prawda. Nie jest to sytuacja, o której chcielibyśmy pamiętać, ale faktycznie takie wydarzenie miało miejsce. To nie był pierwszy raz. Tym razem jednak sprawy zaszły trochę dalej.

Po ich kłótni po raz pierwszy zaczęto mówić o potencjalnej walce. Próbowano zestawić pięściarzy kilkukrotnie, ale nigdy starcie nie doszło do skutku. Jak się okazuje, Martin Lewandowski myśli o zorganizowaniu takiego pojedynku przy okazji jubileuszowej gali.

Jeszcze w tym roku odbędzie się KSW 100, a federacja zamierza przygotować naprawdę mocną kartę walk. Bez wątpienia starcie Szpilka vs Włodarczyk cieszyłoby się dużym zainteresowaniem, a dodatkowych emocji dostarczyłaby formuła konfrontacji:

– Jeśli “Diablo” nie będzie chciał 20 milionów złotych, to zapraszam, na pewno co do kasy się dogadamy. Płacimy bardzo duże wynagrodzenia, bardzo znanym zawodnikom, więc stać mnie również na niego. “Szpila” chce, to mogę powiedzieć.

– Zrobiliśmy już taki wyjątek dla “Różala”. W tym przypadku również możemy się zgodzić na odstępstwo od reguły. Mam na myśli boks w małych rękawicach, ale na dużej gali KSW. Żeby znowu nie czekać, można o tym pogadać: KSW 100, listopad, PreZero Arena w Gliwicach, “Diablo” kontra Artur Szpilka – powiedział w wywiadzie dla “Klatka po klatce” szef KSW.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO