Niedziela, 19 Maja, 2024

400 PLN bonusu od STS za poprawne wytypowanie zwycięzcy walki Chalidov – Adamek!

Opublikowane 23 lutego 2024, 20:22
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Walka bokserska Mameda Chalidova z Tomaszem Adamkiem odbędzie się już jutro podczas gali KSW EPIC. Legalny bukmacher STS postanowił jeszcze bardziej zwiększyć i tak już ogromne emocje wśród kibiców, przygotowując specjalną promocję na nadchodzące starcie. Skorzystanie z niej przez nowych graczy może zapewnić im bonus o wartości aż 400 PLN!

Jak skorzystać z promocji STS?

Promocja STS dotyczy wyłącznie walki Chalidov – Adamek i polega na poprawnym wytypowaniu jej zwycięzcy poprzez skorzystanie z usług tego bukmachera. Jeżeli typ gracza okaże się poprawny, otrzyma on bonus o wartości 400 PLN (maksymalnie w ciągu 7 dni od weryfikacji kuponu). Środki te mogą zostać następnie wykorzystane do zawierania kolejnych zakładów na stronie lub w aplikacji STS.

Warunki skorzystania z promocji STS na walkę Chalidov – Adamek:

  • Zarejestruj konto gracza w STS, używając naszego kodu promocyjnego: FANSPORTU. Koniecznie (!) zaznacz przy tym zgodę marketingową o następującej treści: Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności w celu przedstawiania informacji o promocjach, konkursach i ofertach bonusowych.
  • Przelej na swoje konto przynajmniej 50 PLN i postaw swój pierwszy zakład ze stawką min. 2 PLN, typując wygranego walki Chalidov – Adamek. Pamiętaj, że możesz zrobić to najpóźniej do końca 24.02.24 r. (sobota).
  • Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz bonus 400 PLN.

Po otrzymaniu bonusu należy wykorzystać go do zawarcia dwóch zakładów z kursem minimalnym 1.91. Kiedy to zrobisz, ewentualnie wygrane środki będziesz mógł od razu wypłacić do swojego banku.

Skorzystaj z promocji STS już teraz!

Jak zatem widzisz, promocja STS nie jest skomplikowana. Jeśli więc dotychczas nie korzystałeś z usług tego legalnego bukmachera, masz doskonałą okazję na to, by to zmienić. Nie czekaj, bo start gali KSW EPIC coraz bliżej!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO