Piątek, 24 Maja, 2024

Dawid Załęcki zemści się na Wielkim Bu? Nie zamierza załatwiać spraw za syna! [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 5 marca 2024, 08:28
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki chce zemścić się za swojego syna? “Crazy” zaprzecza i wyjaśnia, że całkiem inaczej podchodzi do walki na Clout MMA 4.

Już w tę sobotę freak fighter z Torunia powróci do klatki, żeby zmierzyć się z Patrykiem Masiakiem. W ostatnim pojedynku rywal ośmieszył jego syna. Jak się jednak okazuje, Dawid nie zamierza załatwiać spraw za Denisa.

Wszystkie walki Clout MMA obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.92Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.30Fortuna

Załęcki o walce z “Wielkim Bu”

W miniony poniedziałek odbyła się konferencja, przy okazji której Załęcki rozmawiał z FANSPORTU TV. Federacja specjalnie zestawiła go z “Wielkim Bu”, ze względu na konflikt z Denisem, jednak “Crazy” dał jasno do zrozumienia, że nie ma pomiędzy nimi złej krwi.

Zapytany o rywala z uśmiechem odpowiedział, że Masiak próbuje nieco go podszczypywać, ale nie da się w to wciągnąć – On prowokuje, żebym może zagrał w jego grę, ale nie… Nie ze mną te numery.

Dopytany o potencjalną zemstę oświadczył, że to sprawa syna, którą sam załatwi, jeśli będzie chciał – Nie, nie mam za co mścić. Syn jest dorosły, będzie chciał, to się zemści. Chociaż nie wiem, czy ma za co.

Kto wygra walkę Wielki Bu - Dawid Załęcki?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO