Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Strickland atakuje gwiazdy UFC! Ostre słowa w stronę McGregora i Jonesa!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 marca 2024, 08:19
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Sean Strickland przejechał się w najnowszym wywiadzie po największych gwiazdach UFC. Pod ostrzałem wypowiedzi Amerykanina znaleźli się Jon Jones i Conor McGregor.

Zarówno Amerykanin, jak i Irlandczyk dawno nie byli widziani w oktagonie. Jones wrócił ponad 12 miesięcy temu i zdobył pas wagi ciężkiej, ale z powodu kontuzji wypadł z listopadowej obrony tytułu. W międzyczasie tymczasowym mistrzem został Tom Aspinall, ale “Bones” nie wyraża chęci na pojedynek z Brytyjczykiem.

Co do McGregora, już od długiego czasu pojawiają się kolejne potencjalne daty walki. Wciąż jednak ostatni raz “The Notoriousa” w akcji oglądaliśmy w lipcu 2021 roku.

Sean Strickland odpalony na gwiazdy UFC

Były mistrz wagi średniej Sean Strickland nie jest wielkim fanem Jona Jonesa, o czym dał znać w rozmowie z The Schmo. Złotousty Amerykanin w krótkich słowach wypowiedział się o jednym z najlepszych zawodników w historii MMA.

Na koniec dnia, Jon Jones to kawał g…wna. Ja to wiem, wy to wiecie, nie trzeba przypominać o jego wybrykach. Musi się ogarnąć, zawalczyć z Aspinallem i po prostu k…wa zakończyć ten j…any temat.

Niemniej oberwało się Conorowi McGregorowi. Strickland stwierdził wręcz, że Irlandczyk powinien nie sugerować powrotu, tylko definitywnie i ostatecznie zakończyć karierę.

No nie wiem, stary. Czy w ogóle kogokolwiek obchodzi Conor McGregor? To “nasoczkowany” i nasterydowany typ. Serio pytam, interesuje on jeszcze kogokolwiek? Znaczy cokolwiek w UFC? Stary, idź na emeryturę i spędź ją na jachcie. Skończ już z tym g…wnem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO