Niedziela, 19 Maja, 2024

Don Diego wprost o Załęckim i Ferrarim: “Trafił swój na swego. Jeden i drugi…” [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 25 kwietnia 2024, 08:39
przez Przemek Krautz
13
14
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn w ostatnim wywiadzie został zapytany o powrót swojego byłego rywala. Przyznał, że nie spodziewa się niczego nowego po Denisie Załęckim.

Od kilku dni głośno jest o konflikcie “Bad Boya” z Amadeuszem “Ferrarim”. Panowie wdali się w mocną wymianę zdań, a do sieci trafiła informacja, że mają zmierzyć się już na kolejnej gali Clout MMA. Doniesienia na temat ich starcia nie zostały jednak jeszcze potwierdzone.

Załęcki opublikował na swoich social mediach nagranie, w którym zapowiedział, że zdemoluje nie tylko Amadeusza. Zamierza zmiażdżyć wszystkich, którzy krytycznie wypowiadali się na jego temat. Oświadczył, że wraca stary Denis i problemy ma już za sobą.

W jego słowa nie wierzy Mateusz Kubiszyn. Zawodnik, który pokonał Załęckiego uważa, iż ponownie powtórzy się sytuacja, że “Bad Boy” ogłasza formę życia, a tak naprawdę nie przygotuje się odpowiednio do walki. W rozmowie z FANSPORTU TV odkreślił jednak, że identycznie robi “Ferrari”:

– Denisowi nie można wierzyć, jeżeli chodzi o przygotowania. Niech najpierw zajmie się robotą. Trafił swój na swego. Jeden tylko dużo gada, a nic nie robi w klatce i drugi jest taki sam. Denis będzie miał przewagę, bo jest większy i bardziej agresywny. Będzie miał przewagę w tej walce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO